
JAN Niezbędny JAN NIEZBĘDNY Worki na śmieci HD z uszami 35 L - zapach owoców tropikalnych 100 sztuk (XXL)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Worki na śmieci JAN Niezbędny o pojemności 35 litrów to doskonały wybór zarówno do domu, jak i biura. W opakowaniu znajduje się aż 100 sztuk, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Dzięki praktycznym uchwytom typu T-shirt, przenoszenie i zawiązywanie worków staje się niezwykle łatwe i wygodne. Te worki to nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka – ich turkusowy kolor doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.
Uchwyty typu T-shirt w workach JAN Niezbędny to prawdziwe udogodnienie. Dzięki nim, przenoszenie worków jest proste, a ich zawiązywanie nie sprawia żadnych trudności. To rozwiązanie minimalizuje ryzyko rozsypania lub wylania odpadów, co czyni codzienne sprzątanie znacznie bardziej komfortowym.
Worki wykonane są z grubej, szczelnej folii HDPE*, co zapewnia ich wysoką wytrzymałość. Dodatkowo, zastosowanie dolnego zgrzewu typu "star" gwarantuje idealne dopasowanie do kształtu kosza, co zwiększa szczelność i komfort użytkowania. Te cechy sprawiają, że worki są uniwersalne i sprawdzą się w różnych pomieszczeniach, od kuchni po biuro.
Worki na śmieci JAN Niezbędny wyróżniają się subtelnym zapachem owoców tropikalnych, który skutecznie neutralizuje nieprzyjemne aromaty wydobywające się z kosza. Dzięki temu, możesz cieszyć się świeżym powietrzem w swoim otoczeniu, nawet podczas wyrzucania odpadów.
*Użyte sformułowanie jest elementem nazwy własnej lub opisem funkcjonalności. Nie stanowi oświadczenia o pozytywnym wpływie na środowisko.
Pliki do pobrania: