Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Intellinet Network Solutions Patchcord Światłowodowy, LC-SC duplex 1m 50/125 OM2 wielomodowy (470353)

Kable proste
ID produktu: 850344
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

  • Światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
  • Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi
  • Wysoka przepustowość na dużych odległościach
  • Rozwiązanie obniżające koszty
  • Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych
  • LSZH

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex SC
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
wieczysta
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: GamersWear FOR THE ALLIANCE czarna (M) ( 7015-M ), 3MK Solid Pro do LG G2 (F3MK_SOLIDPRO_LGG2), MicroConnect MiniJack 3.5mm - RCA (Cinch) x2 15m czarny (AUDLC15G), Euro Trade -PIORO W+2NAB+WYM COLL Księżniczka Zosia BC 1/40 - 5902012741719, GreenGo Etui Sligo PLUS New do Huawei G620s czarny (GSM011283), Esselte A4 (14463), Stabilo CIENKOPIS STABILO POINT BŁĘKIT LODOWY - 88/11, NC Koperty KOPERTA B-5 BRĄZ HK 500SZ. (31533020), HAPPET TERRA ROŚLINA 70cm hedera helix, Equip Patchcord światłowodowy SC - SC Multimode Duplex OM3, 5m (255325), Axial Śruba z łbem płaskim 3x10mm,10 sztuk (AX31120) , MSI GF63 8RC-040XPL 16 GB RAM/ 120 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Diloy Skórzany pasek do zegarka 22 mm Diloy P205.22.8, Opus NOTATNIK FLORIDA SOFT O.NOTE A5 128 KRATA JASNO ZIELONY BIUROWY, Hurtel Bloomy Case designerskie etui żelowy pokrowiec iPhone SE / 5S / 5 różowy, Lexar Lexar MicroSD Lightning Reader, nemo ETUI SLIM CASE SAMSUNG G935 S7 EDGE TRANSPARENTNE, Cartridge Web Toner TN-3280 do Brother DCP 8070 8085 / HL 5340 5350 5350 5370 5380 / MFC 8370 8380 8880 8890 / 8000 stron / Nowy zamiennik uniwersalny, Kanlux Żarówka LED BILO 3W T SMD E27-WW 23041