Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Światłowód Duplex LC/ST 50/125µm OM3 7.5m (88507O)

Nie dotyczy
ID produktu: 902635
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Nie dotyczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/ST 50/125µm OM3 7.5m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczona są do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno Multi Mode 50 / 125µm OM3, LSZH bez halogenów
Średnica 3,0 mm (x2)
2x wtyczka LC do wtyczki 2x ST
Kolor włókna: turkusowy
Kabel zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otworzenia

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Nie dotyczy
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Światłowód
Duplex LC
Duplex ST
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Epson T034440 Atrament do STYLUS PHOTO 2100 żółty, LogiLink UA0139, Cellular Line OK Display do LG G2 Mini, 2 zestawy (CSPLGG2MINI), Bosch KIV 86KF30, Armac Multi M3+3 przeciwprzepięciowa 6 gniazd 1.5m szary (M33/15/SZ), Dingo Pojedyncza szyta 1.2/120cm Beżowa (11122), Incore Incore do EPSON T2632 (26XL) zamiennik C13T26324010 cyan 16ml (IE-T2632), Sera MINERAL SALT 105 g, Zebra DS3678-ER ULTRA-RUGGED SCANNER - DS3678-ER3U4602FVW, Durable Wąsy do skoroszytów (6901-07/25), Citizen CL-S621 ETIKETTENDRUCKER (1000817), Himoto Podwozie E18MT 3601 (HI/23601), Gembird USB zewnętrzny DVD-USB-02, Pilot Długopis żelowy G1-GRIP niebieski, MSI GV72 8RD-046XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Curver Pacific Flip do segregacji uchylny 10L niebieski (CUR000228), TelForceOne Nakładka Liquid Shock Proof Flamingo do Samsung J3 2017 , Chermond Skórzany pasek do zegarka 22 mm Chermond A195.22.03, JetWorld Toner Yellow Xerox 6120 / 6115 zamiennik refabrykowany 113R00694 / żółty / 4500 stron uniwersalny