Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy ST/ST, 50/125µm, OM3 10m (81510O)

Kable proste
ID produktu: 872198
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 7.1 - 10m
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel ST/ST 50/125µm OM3 10m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno Multi Mode 50/125µm OM3, LSZH bez halogenów
średnica 2,0 mm (x2)
2x wtyczka ST do wtyczki 2x ST
Kolor włókna: turkusowy
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
7.1 - 10m
Patchcord światłowodowy
Duplex ST
Duplex ST
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Verbatim CD-R/1/Slim 700MB 48x Extra Protect, HP Karta interfejsu faks CC487A, Icy Dock MB123SRCK-B, NoName Wzmacniacz antenowy MC-9102, Panasonic KV-S2087-U, Delock DisplayPort HDMI, 0.2, Czarny (62609), NoName Pokrowiec Smart Look do Apple iPhone 7 (GSM023783), Zolux Domek ceramiczny Jabłko kol. czerwony, DoggyDolly Szalik X'mas czerwony r. M , Trixie Zabawka-gra dla kota 20cm, Primera Tusz do drukarek, Cyan (053601), Ecozone Ściereczka z mikrofibry uniwersalna (ECZ00894), Expression TUSZ DO HP (920XL) CYAN (19ml) (P) - CD972AE, Helios Żarówka sygnalizacyjna 24W kolejowa (KOL-1701), nemo ETUI SLIM CASE ART HUAWEI HONOR 9 KWIATY, Tiguar Kettlebell czarny 20 kg, everActive NC-450 'BLACK', MAXPOWER do NOKIA N81/E51 1200mAh , Flying Wild Hog Hard Reset Redux Steam CD Key