Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy ST/ST, 50/125µm, OM2 3m (81503)

Kable proste
ID produktu: 873663
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 2.6 - 3m
  • Kolor: Pomarańczowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel ST/ST 50/125µm OM2 3m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Kabel LWL Duplex
2x wtyczka ST do 2x wtyczki ST
Gwint: 50 / 125µm, OM2
Bez halogenów

Specyfikacja

Pomarańczowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
2.6 - 3m
Patchcord światłowodowy
Duplex ST
Duplex ST
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Platinum DVD-R 4.7GB 16X KOPERTA 1SZT, Sony Bateria CR2032 2szt., Activejet ATK-590YN, Club 3D USB - DVI / HDMI Czarny (CSV-2320HD), SilentiumPC Sigma Pro 120 PWM (SPC134), Lanberg GNIAZDO NATYNKOWE KAT.5E (OU5-0002-W), HAPPET TŁO AKWARIOWE ROLKA 60cm 15m T127, Parker Pióro IM Dark Espresso, niebieski (1931657), PET NOVA VIN Tenis Ball S 7cm, Equip Patchcord światłowodowy LC - SC, singlemode, Duplex, OS2, 5m (254335), LogiLink Extender z wbudowanym 4-portowym hubem USB 2.0 i zasilaczem (UA0230), Eurocom Długopis kulkowy 2 sztuki FC Barcelona , Blaupunkt Przenośny Bluetooth (BT06BK), GSM City SZKŁO HARTOWANE 9H SAMSUNG GALAXY A3, Adriatica Szafir Cyrkonie (A3601.111FQFZ), BlitzWolf USB kolor biały (BW-S4), Banquet Wałek (8711252914381), Mocolo SUPREME LUXURY CASE HUAWEI HONOR 10 SREBRNE, TelForceOne Nakładka Żel do Motorola Moto Z3 Play