Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patchcord światłowodowy LC/ST 50/125µm OM4 1m (88501P)

Kable proste
ID produktu: 872292
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Fioletowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/ST 50/125µm OM4 1m (100cm)
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczona są do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno Multi Mode 50 / 125µm OM4, LSZH bez halogenów
Średnica 3,0 mm (x2)
2x wtyczka LC do wtyczki 2x ST
Kolor włókna: fioletowy
Kabel zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otworzenia

Specyfikacja

Fioletowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex ST
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Fellowes seria CRYSTAL Health-V podkładka przed klawiaturę, niebieska (9183101), Skink Armor do Samsung Galaxy Note 3, 2 zestawy (FS_ARMOR_SAMGALNOTE3), OKI toner 45807102 (black), PNY Technologies Attache 4 64GB (FD64GATT430-EF), Green Cell do Dell XPS M1530 1530 TK330 TK369 11.1V 6 cell (DE31), Boompods USB-C to USB-A Cable 1.0 m green (C2AUSB-GRN), GreenGo Do 7-8'' Cyborg (GSM009951), Trixie DYSK DLA PSA Z KAUCZUKU 22 CM, Synology DS1817+ (2GB), Eurocom Plecak trzykomorowy Minnie (209605), MicroConnect MiniJack 3.5 mm x2 MiniJack 3.5 mm, 0.5m, Czarny (AUDLL05A), Esselte koszulka A4 (47205), Green Cell DE-A83, DE-A84 do Panasonic DMW-MBM9, Lumix DMC-FZ70, DMC-FZ60, DMC-FZ100, DMC-FZ40, DMC-FZ47, DMC-FZ150 (ADCB12), Faber-Castell Zakreślacz pastelowy liliowy 10 szt. (291816) , Blueprint Happy News Długopis z pomponem, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00WCPB) 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/, MSI GF63 8RD-095XPL 32 GB RAM/ 480 GB M.2 PCIe/ 480 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Case Logic Case Logic ELAPS113 13'' czarne, Qoltec Qoltec Opaska zaciskowa | 4.8*350 | 100szt | nylon UV | Czarna