Kable teleinformatyczne
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

InLine Patchcord światłowodowy LC/SC, 9/125µm, OS2, 15m (88656A)

Kable proste
ID produktu: 872400
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 11 - 15m
  • Kolor: Biały
  • Rodzaj: Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

InLine Światłowodowy Duplex Kabel LC/SC 9/125µm OS2 15m
Kable światłowodowe niemieckiej marki InLine przeznaczone są do zastosowań wewnątrz budynków. Umożliwiają wykonywanie połączeń poziomych jak i pionowych. Ze względu na małe wymiary poprzeczne oraz dużą elastyczność mogą być z instalowane w szachtach kablowych, kanałach i listwach.
Dane techniczne produktu:
Włókno Single Mode 9 / 125µm OS2, LSZH bez halogenów
średnica 3,0 mm (x2)
2x wtyczka LC do wtyczki 2x SC
Kolor włókna: żółty
Zapakowany fabrycznie w worek foliowy, łatwy do otwarcia

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
88656A
EAN
4043718056392
Informacje ogólne
Biały
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
11 - 15m
Złącza
Duplex LC
Duplex SC
Budowa
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Abilite Żarówka LED, SMDS-3030, GU10, 7W, Szybka, 10LED, B. ciepły, 480lm, kąt św. 120°, 230V, (spotlight) (5901583544927), Kyocera TK-560-C Cyan (1T02HNCEU0), Equip DVI-I - D-Sub (VGA) 1.8m czarny (0118943), Dicota Value Toploading Kit (D30805), Sony RM-ED049 (FX0079911), Pelikan Souverän 400 (935528), Fantec Novi F20 (1913), SuperMicro X11SPL-F C621 DDR4 M2 ATX - MBD-X11SPL-F-B, Parker Zestaw Parker Jotter Duo długopis Stal CT + długopis Kensington czerwony Gel CT (2033152), Equip Patchcord światłowodowy ST - ST, Multimode, Duplex, OM3, 3m (25224307), Art STOLIK NA KÓŁKACH/STACJA ROBOCZA pod notebooka/projektor (STO S-10B), Ringke Folia Invisible Defender do SONY XPERIA XZ2 COMPACT, Asarto Toner AS-LR112N / 407166 (Black), Mercury Jelly Case dla Galaxy Core 2, MSI GF63 8RC-040XPL 16 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/, Camouflaj Republique
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni