Kable teleinformatyczne
Do koszyka

InLine Patch Kabel Sieciowy F/UTP Cat.5e szary 3m - 72503L

Kable proste
ID produktu: 876678
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 2.6 - 3m
  • Kolor: Szary
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

InLine Patch kabel sieciowy F/UTP Cat.5e szary o długości 3m

Przedstawiony kabel sieciowy niemieckiego producenta służy do połączenia w sieć dwóch urządzeń posiadających porty Ethernet, jak na przykład router i laptop, czy switch i komputer stacjonarny. Do połączenia dwóch komputerów bezpośrednio musi być kabel sieciowy krosowy lub też dwa kable standardowe podłączone do switcha lub routera, który - komunikuje ze soba dwa komputery.

Niemieckie kable sieciowe spełniają dodatkowe bardziej wyśrubowane normy jakości, niż te używane w innych krajach, przez co mamy pewność, że kabel posłuży nam o wiele dłużej i będzie zapełniał bardziej stabilne połączenie. Wszystkie kable sieciowe InLine są testowane czy w pełni działają przed spakowaniem.

2x skrętka RJ45 (8P8C) wtyki, połączone z kablem
Kabel sieciowy typu F/UTP, Cat. 5e, AWG26
Ekranizacja kabla: foliowa (poprzednie oznaczenie: FTP)
Długośc kabla podana przy wtyczce
1:1 przypisanie kabli wewnętrznych zgodnie ze standardem EIA/TIA 568B
Sprzedawany w zamkniętej torbie plastikowej

Specyfikacja

Szary
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Koncentryk
Długość
2.6 - 3m
Żyły
8
Izolacja
Polichlorek winylu
Ośrodek
4 pary skręcone razem

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: GoPro Mocowanie Vented Helmet Strap (GVHS30), Assmann Szafka wiszaca dzielona 18U gl. 600 CL-WD19 18U/600, Sony MDRZX310B, Vakoss GP-3925BK, Bridge Connect Special Edition HDMI wtyk - HDMI wtyk 1.5m High Speed + Ethernet (BPV1015V), UPrint Toner B.245C / TN245C (Cyan), Mercury Mercury ClearJelly SAM J7 2016 transparentne (BRA003841), Lindy LC/SC 50/125µm OM4 1m (46360), HOBBYDOG Poduszka do budy - Czarna Aloba R5, Trixie Ostrze do maszynki Andis typ TR1250, 0.5–2.4 mm, Starpak Tornister szkolny Barbie STK 47-24 niebieski (372645), Honeywell Dolphin 6510, Wi-Fi (6510GPB1233E0H), CEE Dzwonek bezprzewodowy 52 melodie, czarny (GB120B), Donau PUDŁO ARCH.DONAU A4/80MM SZARE PUDŁO ARCHIWIZACYJNE - 7660301FSC-13, MicroConnect Światłowód SC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM3 (FIBSCM3PIG2), V7 CTP16-BLK-9E, Hario EVKB-80E-HSV1, MicroBattery 14.4V 4.6Ah do Lenovo, Nillkin Etui Frosted Shield dla Samsung Galaxy A6+ 2018