Inateck FE2005 Obudowa HDD/SSD Czarny 2.5"
Inateck FE2005 – Obudowa HDD/SSD 2.5" w kolorze czarnym
Obudowa Inateck FE2005 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną przekształcić swoje wewnętrzne dyski SATA w zewnętrzne nośniki danych. Dzięki eleganckiemu czarnemu wykończeniu oraz solidnej konstrukcji, obudowa nie tylko prezentuje się stylowo, ale także gwarantuje trwałość i niezawodność. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak tworzywo ABS, jest odporna na uszkodzenia, co czyni ją idealnym wyborem do codziennego użytku.
Kompatybilność z dyskami SATA 2.5"
Inateck FE2005 obsługuje dyski o rozmiarze 2.5" oraz grubości 7 mm i 9,5 mm, co sprawia, że jest wszechstronnym rozwiązaniem dla różnych modeli dysków SATA, SATA II oraz SATA III. Dzięki temu możesz łatwo przekształcić swoje wewnętrzne dyski w zewnętrzne urządzenia pamięci masowej, co zapewnia większą elastyczność w zarządzaniu danymi.
Szybkość transferu danych do 5 Gbit/s
Obudowa Inateck FE2005 jest wyposażona w złącze USB 3.0 oraz wsparcie dla protokołu UASP, co umożliwia osiągnięcie maksymalnych prędkości transferu danych do 5 Gbit/s. Dzięki temu przesyłanie dużych plików oraz tworzenie kopii zapasowych staje się szybkie i efektywne, co z pewnością doceni każdy użytkownik.
Funkcja Hot-Swap i Plug & Play
Inateck FE2005 oferuje funkcję Hot-Swap, co oznacza, że możesz wymieniać dyski bez konieczności wyłączania urządzenia. Dodatkowo, dzięki technologii Plug & Play, instalacja obudowy jest niezwykle prosta – nie wymaga dodatkowych narzędzi ani sterowników. Wystarczy podłączyć ją do portu USB, a obudowa jest gotowa do użycia.
Specyfikacja techniczna Inateck FE2005
- Typ produktu: Obudowa HDD/SSD
- Rozmiar obsługiwanych dysków: 2.5"
- Wspierane interfejsy dysków: SATA, SATA II, SATA III
- Szybkość przesyłania danych: 5 Gbit/s
- Hot-swap: Tak
- Kolor produktu: Czarny
- Materiał: Acrylonitrile butadiene styrene (ABS)
- Chipset: Jmicron JMS578
- Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość): 80 mm x 125 mm x 15 mm
- Waga: 0.14 kg
- Wsparcie dla systemów operacyjnych: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS 9.1 i nowsze
- Złącze USB: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Zasilanie: USB
- Wskaźniki LED: Aktywność, Zasilanie
- Zawartość opakowania: 1x obudowa, 1x kabel USB 3.0, 1x instrukcja obsługi
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą wydajnością i niezawodnością! Idealna dla Twoich potrzeb – dostępna już dziś na Morele!
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu