iFixit Narzędzie do otwierania 6 sztuk (EU145123-2)
- Liczba elementów: 6
- Przeznaczenie: Do otwierania
- Rodzaj: Szpatułki i otwieraki
- Zobacz pełną specyfikację
Szpatułki i otwieraki
Większość producentów elektroniki użytkowej projektuje swoje urządzenia w taki sposób, aby jak najbardziej utrudnić dostęp do wewnętrznych komponentów. Zastosowanie “domowych” sposobów może zakończyć się tylko uszkodzeniem urządzenia, dlatego warto mieć pod ręką specjalnie dobrane szpatułki i otwieraki, które pomogą rozwiązać ten problem.

Narzędzie do otwierania - 6 sztuk
Narzędzie do otwierania iFixit, które jest oparte na kostce gitarowej i jest dostarczane w praktycznym sześciopaku, jest wyjątkowo cienkie i dlatego idealnie nadaje się do otwierania urządzeń elektronicznych. Zaklejone klejem iPady, tablety PC lub smartfony można łatwo otworzyć i podważyć. Cienki plastik zapobiega zadrapaniom i uszkodzeniom oraz chroni wrażliwe powierzchnie.
- Liczba elementów 6
- Przeznaczenie Do otwierania
- Rodzaj Szpatułki i otwieraki
Mogłoby być tańsze, ale jak najbardziej polecam.
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu