Hulajnoga elektryczna Motus Pro 10 Sport 2021

ID produktu: 10090045
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 1 pytanie
 • Maksymalne obciążenie: 150 kg
 • Moc silnika: 2 x 1000 W
 • Prędkość maksymalna: 55 km/h
 • Rozmiar kół: 10"
 • Zasięg na jednym ładowaniu: 65 km
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty
Leasing
Redakcja Scroll Poleca
Moje testy tej hulajnogi będę wspominał bardzo pozytywnie. Genialne przyspieszenia i obłędna prędkość maksymalna zmuszały moje nadnercza do produkowania ogromnych ilości adrenaliny, a pojemna bateria sprawiała, że byłem spokojny o zasięg.

Plusy

Prędkość i przyspieszenia

Mocny akumulator

Minusy

Duża wagaMichał Ostiak

Redaktor portalu Scroll - Technologia


Ocena redakcji:HULAJNOGA, DO ZWYCIĘŻANIA WSZYSTKIEGO

Każdego, kto przejedzie się nowym Sportem, najpierw zatyka, a potem mówi o nim godzinami. Ma dwa silniki, przestrzenną ramę, sztywną konstrukcję zaprojektowaną pod zakręty, zachwycanie i zwyciężanie. To czarny koń wśród sportowych hulajnóg.

NAJNOWSZA HULAJNOGA WYCZYNOWA PRO10 SPORT 2021

WYGLĄDA NIESAMOWICIE, A JEŹDZI JESZCZE LEPIEJ, NIŻ WYGLĄDA

Wyjątkowy, techniczny design to nie pozory ani sama stylizacja. To informacja i ostrzeżenie, że PRO10 Sport 2021 jest bardzo na serio: to profesjonalizm na 100%, sport na 100% i Motus na 100%. Odjęliśmy to, co niepotrzebne (np. masę), dodaliśmy to, co ważne: nowe zawieszenie, światła i wiele innych szczegółów, które składają się na zwycięską całość.

Wszystko, co robiło tak duże wrażenie w PRO10 Sport 2021 poprzednich edycji, teraz jest jeszcze lepsze, ma też wiele nieosiągalnych wcześniej funkcji.

MOTUS PRO10 SPORT JEST 2021 PIERWSZY NA STARCIE I PIERWSZY NA MECIE.

DWA SILNIKI 1000 W:

MOC, KTÓREJ NIGDY NIE BRAKNIE I KTÓRA NIGDY SIĘ NIE ZNUDZI

To tak, jak gdyby na każde koło przypadało 1000 W. Albo jak gdybyś trzymał po 1000 W w każdym ręku. Oszałamiająca moc, którą którą kontrolujesz jednym drobnym ruchem. 2000 W (szczytowa moc obu silników elektrycznych) to coś, co robi wrażenie za każdym razem, na każdym zakręcie i każdej długiej prostej. To radość, potęga i nieporównywalna z niczym swoboda poruszania się, jak chcesz i gdzie chcesz. Gdy inni suną powoli, Ty startujesz, pędzisz, skręcasz, hamujesz — i po chwili jesteś u celu. Pierwszego startu długo nie zapomnisz. Następnych też nie.

2,8 S DO 24 KM/H:

TYLKO TELEPORTACJA JEST SZYBSZA

Możesz poczuć się jak Usain Bolt, a na koniec nawet go wyprzedzić: w mniej niż 3 sekundy osiągasz prędkość podróżną 24 km/h, w około 9 sekund masz 50 km/h, a to wszystko przy pełnej stabilności i poczuciu kontroli na prostej i na zakrętach. 20, 30, 40, 50 km/h w pozycji stojącej, na super zawieszeniu niwelującym nierówności i dbającym o pełen kontakt opon z podłożem?

A teleportacja? Może i jest szybsza, ale nie istnieje — a sportowego i profesjonalnego Motusa Pro10 Sport 2021 kupisz od ręki (dopóki są dostępne) tutaj:

TO NAPRAWDĘ ROBI WRAŻENIE!

Dynamika Motusa Pro10 Sport 2021 odpowiada przeczytaniu całej tej strony w 2 sekundy.

RAZ — DWA — KONIEC.

Taki jest szybki!

2,8S DO ZAKUPU

TYLKO 29 KG:

MNIEJ MASY = WIĘCEJ FRAJDY

Poprzednia edycja była fantastyczna, gdy weszła na rynek — ale już tego samego dnia zaczęliśmy pracować nad kolejną generacją. Poprawialiśmy szczegóły, szukaliśmy jeszcze lepszych koncepcji konstrukcyjnych, walczyliśmy z każdym niepotrzebnym kilogramem.

ZNALEŹLIŚMY ICH SZEŚĆ:
PRO10 SPORT WAŻYŁ 35 KG,
A NOWY PRO10 SPORT 2021 TYLKO 29 KG

To sześć kilo mniej obciążenia na zakrętach, przy przyśpieszaniu, przy hamowaniu. Różnice czuć przy każdym balansie ciałem, a dodatkowe korzyści to więcej osiągów i zasięgu z tej samej baterii i silnika.

STACYJKA Z KLUCZYKIEM:

JAK W MOTOCYKLU, TYLKO BARDZIEJ COOL

Motus PRO10 Sport 2021 ma stacyjkę i kluczyk, bo taką moc powinno się trzymać w zamknięciu. 2000 W nie powinny być uruchamiane przez osoby postronne, tak dla bezpieczeństwa kierującego, jak i osób na drodze czy chodniku. Dlatego najszybsze hulajnogi Motusa dostają dodatkową ochronę przed przypadkowym bądź niekontrolowanym przez właściciela użyciem. To dosłownie klucz do mocy. Pilnuj go uważnie!

PODWÓJNE SPORTOWE HAMULCE:

WCISKASZ I STOISZ!

Możesz poczuć się jak Usain Bolt, a na koniec nawet go wyprzedzić: w mniej niż 3 sekundy osiągasz prędkość podróżną 24 km/h, w około 9 sekund masz 50 km/h, a to wszystko przy pełnej stabilności i poczuciu kontroli na prostej i na zakrętach. 20, 30, 40, 50 km/h w pozycji stojącej, na super zawieszeniu niwelującym nierówności i dbającym o pełen kontakt opon z podłożem?

Mocne hamulce są jak lustrzane odbicie mocnego silnika.

Dopiero razem tworzą one hulajnogę do zwyciężania — a taką jest Motus Pro 10 Sport 2021.

MOCNIEJSZE WAHACZE I AMORTYZATORY:

PEWNOŚĆ PRZY KAŻDEJ PRĘDKOŚCI

Zawieszenie hulajnogi jest jak praca nóg boksera: to ono sprawia, że możemy wykorzystać pełną moc i zachować pewną pozycję w każdej sytuacji. Nowe wahacze w przednim i tylnym zawieszeniu przekazują każdy wat mocy na każdy metr drogi skuteczniej i dokładniej niż kiedykolwiek. Pracują ciężko, cicho i bez wahania, gdy jedziesz, stoisz bądź balansujesz na zakrętach — niewidoczne, ale niezbędne, byś był zawsze bezpieczny. Nowe amortyzatory to bardziej aksamitna i spokojna jazda

OPCJA TERENOWA:

ZMIANA OPON ZMIENIA WSZYSTKO

Do nowego Motusa PRO10 Sport 2021 możesz założyć opony terenowe i wykorzystywać go niczym hulajnogę crossową. Prześwit jest na tyle duży, by móc jechać po lasach i bezdrożach, a przestrzenna rama bez problemu wytrzyma terenowa naprężenia. To tak, jak gdybyś miał Ferrari, którym możesz wyjechać w błoto i w góry. Wyjedź poza miasto, poza drogi i ponad oczekiwania!

SKŁADANA KIEROWNICA:

JAK W MOTOCYKLU, TYLKO BARDZIEJ COOL

Niby detal, wcale nie szczegół! Kierownica z możliwością składania zdecydowanie ułatwia przenoszenie hulajnogi! To wygodni sposób na oszczędność miejsca w pracy czy samochodzie.

KIEROWNICA JAKO UCHWYT

Tego wcześniej nie było: po złożeniu Motusa kolumna kierownicy tworzy rodzaj poręczy wzdłuż całej hulajnogi, za którą łatwo złapać, by jeszcze łatwiej przenosić ją po schodach, wnosić do biura czy domu albo do autobusu. Kolumnę kierownicy łatwo objąć dłonią, można ją złapać w różnych miejscach, a mocne zaczepy dają pewność, że nie rozłoży się nam w trakcie noszenia. Dodatkowy aspekt sportowy — noszenie hulajnogi może być teraz nowym sposobem na trening rąk :).

PRZEDNIE, TYLNE ŚWIATŁA + DODATKOWE LED-Y

PRZÓD Dwa mocne reflektory z przodu, byś widział wszystko, daleko i zawsze, niezależnie od pogody.

TYŁ Dwie lampy ostrzegawcze z tyłu, pulsujący przy hamowaniu, niczym na wyścigu.

BOKI Do tego nowość — dwie listwy ledowe widoczne z daleka po bokach hulajnogi, tak, byś nie tylko widział innych, ale by było widać Ciebie.

Im szybsza hulajnoga, tym większe znaczenie mają ułamki sekund: poruszasz się szybciej, więc musisz na wszystko szybciej reagować. Zmodernizowane oświetlenie Motusa PRO10 Sport 2021 robi to lepiej niż kiedykolwiek. Przekręcasz kluczyk, startujesz — i wszystko jasne!

SERWIS PRO

Serwis 'door to door' oznacza, że załatwiamy wszystko: zabieramy zesputą hulajnogę, oddajemy naprawioną. Zawsze staramy się, by trwało to jak najkrócej. Nasz dzielny Motus Service jest równie szybki jak PRO10 Sport 2021.

Im szybsza hulajnoga, tym większe znaczenie mają ułamki sekund: poruszasz się szybciej, więc musisz na wszystko szybciej reagować. Zmodernizowane oświetlenie Motusa PRO10 Sport 2021 robi to lepiej niż kiedykolwiek. Przekręcasz kluczyk, startujesz — i wszystko jasne!

POLSKA FIRMA, POLSKI KONTAKT

Motus to w 100% polskie przedsięwzięcie; jesteśmy blisko i łatwo się z nami dogadać. To jeszcze jeden powód, dla którego warto hulać właśnie Motusem.

Koncepcja PRO10 Sport 2021:

hulajnoga, której nie chce się zmienić na żadną inną

Motus PRO10 Sport 2021 zapiera dech, zachwyca, a potem chce się go mieć na jak najdłużej i jeździć bez celu dla samej przyjemności. To tak samo, jak z samochodami: sportowy bolid teoretycznie ma wiele wspólnego z miejskim toczydełkiem, ale emocje są zupełnie nieporównywalne. Tak samo zwykłej hulajnogi tak naprawdę nie da się porównać ze sportową. To tak, jak gdyby powiedzieć, że chodzenie piechotą jest podobne do olimpijskiego sprintu, tylko wolniejsze.

hulajnogi jak PRO10 Sport 2021 można ocenić wyłącznie jeżdżąc nią.

Nowy PRO10 Sport 2021 doprowadził koncepcję dynamicznej, angażującej zmysły hulajnogi do końca — każda mechaniczna część wiada za część wrażenia, jakie poczujesz, gdy tylko przejedziesz parę zakrętów, i te emocje pojawią się za każdym razem, gdy weźmiesz ją na przejażdżkę.

WYBIERZ HULAJNOGĘ PRO10 SPORT 2021, JEŻELI:

 • - masz już zwykłą hulajnogę i chcesz czegoś więcej
 • - szukasz czegoś, co nie będzie jedynie środkiem transportu, lecz urządzeniem do zabawy, niczym szybki rower lub sportowy samochód
 • - masz wprawę w jeżdżeniu na hulajnodze i czujesz, że mógłbyś jeździć szybciej
 • - nie chcesz numerów dwa albo rozwiązań poprzednich generacji; chcesz doświadczyć tego, co aktualnie najnowsze i najlepsze
 • - szukasz i pełnego bezpieczeństwa, i pełnych emocji
 • - po prostu chcesz mieć wyjątkową hulajnogę
Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Maksymalne obciążenie 150 kg
 • Moc silnika 2 x 1000 W
 • Prędkość maksymalna 55 km/h
 • Rozmiar kół 10"
 • Zasięg na jednym ładowaniu 65 km
Produkt
Producent Motus
Kod producenta HUKIMOSCPRO10S2021
EAN 5901821995474
Informacje podstawowe
Model Pro 10 Sport 2021
Przeznaczenie Dla dorosłych
Zastosowanie Terenowe
Siedzisko Bez siedzenia
Kolor dominujący Czerwone
Dane techniczne
Moc silnika 2 x 1000 W
Prędkość maksymalna 55 km/h
Maksymalne obciążenie 150 kg
Czas ładowania 10 h
Rozmiar kół 10"
Amortyzacja Z amortyzatorem
Hamulec mechaniczny Tarczowy
Hamulec elektryczny Nie
Technologia E-ABS Nie
Tempomat Nie
Dane fizyczne
Wysokość kierownicy 127 cm
Waga 29 kg
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Masz pytania? 
U
31.07.2022
Dzień dobry, mam pytanie do posiadaczy hulajnogi Motus Pro 10 Sport 2021. Czy wysokość podestu przeszkadza w użytkowaniu? (w swojej hulajnodze Rider Freak mam ~8cm) Obawiam się, że będe czuł się na niej niekomfortowo. Z góry Dziękuję i pozdrawiam
M
Marek
01.08.2022
Wysokość jak dla mnie jest OK nie odczuwam żadnych problemów
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta Door to Door
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(1)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 20:49
Cześć!
Hulajnoga elektryczna Motus Pro 10 Sport 2021 możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

4 999
Do koszyka