Tonery do drukarek
Do koszyka

HP toner CB435A (black)

ID produktu: 148553
Zobacz produkty podobne
(7)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Black
Opis
Specyfikacja
Opinie (7)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu


  Kompatybilność: LaserJet P1005, P1006  
  Wydajność: 1500 standardowych stron. Deklarowana wydajność zgodna z normą ISO/IEC 19752  
  Rodzaj wkładu: Toner Czarny  

 

Specyfikacja

LaserJet
Black
HP LaserJet P1005
HP LaserJet P1006

Opinie (7)

(7)
4.5/5
(7)
86% osób poleca
ten produkt
5
57%
4
29%
3
14%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
brak doświadczeń do oceny tego wyrobu. Na przykładzie innych tonerów HP oczekuję również od tego dobrych wyników w druku.
  • ZALETY:
  • + nie znam jeszcze
  • WADY:
  • - jeszcze nie znam
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (7)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Zelmer Turboszczotka / Czarna (ZVCA90TB), Techly DVI - DVI, 1.8, Czarny (304376), Logitech G640 (943-000089), InLine Śrubki do wentylatorów 5x10mm galwanizowane 4 szt. - 33371E, JT Berlin etui LederBook Style Samsung Galaxy S7 (10060), Krusell Malmö FolioCase Apple iPhone7, białe (AKGETKRULSPK0028), InLine RJ-45, Czarny (89001), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/LC OM1 62,5/125um Duplex Multimode 3m, Pomarańczowy (471220), Equip HDMI - HDMI, 1, Czarny (119361), Datalogic MAGELLAN 1100I (MG110041-001-412), Roccat Kone AIMO (ROC-11-815-BK), Ferro Padwa PVD ścienna chrom (BTP5PVD), ADATA DashDrive HV300 4TB (AHV300-4TU31-CRD), GSM City MERCURY JELLY CASE ZŁOTY HUAWEI HONOR 10, Lorus Chronograf RM377DX9 , nemo Etui FLIP COVER TECHNO IPHONE 5 RÓŻOWY, Acer TravelMate P2410 (NX.VGSEP.015), Bissell Bissell SpinWave 4 nakładki Scrubby, Gigabyte GA-A320M-H