HOOZAR PIŁA ŁAŃCUCHOWA 18V 16"/40cm 2x5.0Ah CH16BL-T2
ID produktu: 15498247
Niech żyje swoboda - Pilarka zasilana akumulatorowo
Zadbaj o osprzęt tnący - Automatyczne smarowanie łańcucha
Silnik bezszczotkowy zapewnia większą moc i dłuższy czas pracy.
Obudowa z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia.
System SDS – naciąg i regulacja naprężenia łańcucha tnącego nie wymaga użycia żadnych narzędzi.
Regulacja odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego na pokrywie bocznej.
Mechaniczny hamulec łańcucha i elektroniczny hamulec silnika zapewniają większe bezpieczeństwo.
Duży, łatwy do napełnienia zbiornik oleju do automatycznego smarowania łańcucha.
Kompaktowy rozmiar, poręczny górny uchwyt i dobre wyważenie gwarantują efektywną pracę.
Idealna do idealna do cięcia drewna, gałęzi i prac w terenie.
Opakowanie kartonowe.
Dane techniczne:
Akumulator: 18 V Li-ion 5.0 Ah
Prędkość bez obciążenia: 6000 obr./min.
Prowadnica i łańcuch: 16"/ 57T/ 3/8"/ 1,3mm
Prędkość łańcucha: 11 m/s
Pojemność zbiornika oleju: 60 ml
Waga: 7,9kg
Zestaw zawiera:
1x pilarka
2x akumulator 5,0 Ah
1x szybka ładowarka 4,0 A
Wyróżnione przez eksperta
  • Długość prowadnicy 40 cm
  • Podziałka łańcucha 3/8"
  • Zasilanie 36 V
Produkt
MarkaHoozar
Kod producentaAW06257
EAN5903678627911
Dane techniczne
Zasilanie
40 cm
3/8"
Pojemność zbiornika na olej60 ml
Funkcje i udogodnienia
Tak
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |18:32
Cześć!
HOOZAR PIŁA ŁAŃCUCHOWA 18V 16"/40cm 2x5.0Ah CH16BL-T2 możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.