
Hobbygarden Poduszka ETNA na ławkę ogrodową, szara, 150 cm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
* Pomiar w najszerszych punktach.

Poduchę można przywiązać do ławki.

Nasz produkt pasuje do ławek o wymiarze 150x40 cm. Wykonany został z największą starannością, uszyty i wypchany na maszynach ręcznych. Z racji gabarytów poduszkę należy prać ręcznie, najlepiej w 30' C. Tkanina wykorzystana do produkcji jest wytrzymała. Nie odbarwia się i w przypadku większości zabrudzeń do ich usunięcia wystarczy wilgotna ściereczka.
Uroku temu modelowi nadają okrągłe przepikowania tworzące efekt trójmiaru.
Spód poduchy jest wykonany z jednobarwnej włókniny polipropylenowej. Tkanina ta wykorzystywana jest w tapicerstwie, do pewnego stopnia jest nieprzemakalna.
Poduszkę można przywiązać do ławki lub huśtawki za pomocą długich troczków.
Tkaniny użyte do produkcji są atestowane i bezpieczne.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00