
Hikvision SWITCH POE DS-3E0318P-E/M(C) 16-PORTOWY SFP Hikvision
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Switch DS-3E0318P-E/M(C) od Hikvision to znakomite rozwiązanie dla profesjonalnych systemów monitoringu CCTV. Gwarantuje niezawodną wydajność w przesyłaniu danych wideo, co czyni go idealnym wyborem do wymagających aplikacji. Dzięki 16 portom LAN z obsługą PoE, ten switch umożliwia zasilanie urządzeń bezpośrednio przez Ethernet, co upraszcza instalację i zwiększa elastyczność systemu.

Switch DS-3E0318P-E/M(C) został stworzony z myślą o obsłudze dużych strumieni danych wideo, co czyni go idealnym do zastosowań w monitoringu. Dzięki możliwości przesyłania danych na odległość do 300 metrów przy prędkości 10 Mb/s w trybie Extend, ten switch zapewnia stabilne połączenie nawet w trudnych warunkach.
Switch oferuje 16 portów RJ45 10/100 Base-T, z których każdy obsługuje PoE (802.3af/at), co umożliwia zasilanie kamer i innych urządzeń sieciowych. Dodatkowo, dostępne są dwa porty uplink: jeden Combo (SFP/RJ45) oraz jeden RJ45, co zapewnia elastyczność w konfiguracji sieci.

Switch DS-3E0318P-E/M(C) oferuje funkcję Watchdog, która monitoruje porty PoE i zapewnia dodatkową ochronę. Porty 1-16 mogą być izolowane, co zwiększa bezpieczeństwo i stabilność całego systemu. Dzięki tym funkcjom użytkownicy mogą być pewni, że ich urządzenia są zawsze zasilane i działają prawidłowo.
Wysoka jakość wykonania switcha DS-3E0318P-E/M(C) zapewnia niezawodność w trudnych warunkach. Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe o wartości 6 kV chronią urządzenie przed uszkodzeniami, co jest kluczowe w aplikacjach monitoringu, gdzie stabilność i ciągłość działania są priorytetem.

Switch ma metalową obudowę, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Może być montowany zarówno na ścianie, jak i w szafie Rack 19", co daje użytkownikom elastyczność w wyborze miejsca instalacji. Jego kompaktowe wymiary (335 x 176 x 45 mm) sprawiają, że zmieści się w różnych przestrzeniach roboczych.

Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!