
Hikvision SATEL ACCO-KP - ACCO-KP
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Kontroler ACCO-KP przeznaczony jest do kontroli jednego przejścia (np. drzwi) w ramach systemów kontroli dostępu ACCO/ACCO NET. Moduł może również pracować jako samodzielne urządzenie. Autoryzacja użytkowników odbywa się na podstawie kodu lub transpondera pasywnego (karty, breloka, itp.).
Urządzenie charakteryzuje szeroki zakres ustawień, w tym uprawnień użytkowników, harmonogramów czasowych dla każdego z nich. Dodatkowo dostępna jest pamięć ponad 24 tysięcy zdarzeń. O bezpieczeństwo ustawień modułu przy zaniku zasilania dba nieulotna pamięć FLASH. ACCO-KP wyposażony jest w wyjście przekaźnikowe do obsługi zamka elektromagnetycznego lub innego urządzenia aktywującego przejście. Dzięki dodatkowym wejściom i wyjściom moduł może współpracować z systemem alarmowym.
Programowanie ACCO-KP oraz funkcje oferowane przez to urządzenie różnią się w zależności od systemu, którego częścią jest kontroler. W ramach systemu ACCO konfiguracja odbywa się za pomocą manipulatora LCD lub komputera PC wyposażonego w oprogramowanie ACCO-SOFT-LT. Połączenie z PC może być realizowane za pomocą interfejsu RS-232 lub magistrali RS-485 przez konwerter ACCO-USB. Z kolei w ramach systemu ACCO NET konfiguracja kontrolera odbywa się za pomocą programu ACCO Soft.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00