Podłoża do terrarium
Do koszyka

HAGEN Piasek terrariowy Czarny 4.5Kg

ID produktu: 1195110
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Piasek
  • Waga/Pojemność: 4.5kg
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

HAGEN Piasek terrariowy Czarny 4.5Kg

 

Naturalny, pustynny piasek bez barwników i substancji chemicznych. Został on przesiany i wypreparowany, co umożliwia usunięcie zanieczyszczeń. To idealne podłoże dla zwierząt zamieszkujących tereny pustynne i stepowe. Bardzo dobrze przewodzi i utrzymuje ciepło. Pobudza naturalne zachowania zwierząt, takie jak kopanie, zagrzebywanie się.
 
 
Opakowanie - 4,5 kg
 
 
 
 
 
 
 
 

Specyfikacja

Rodzaj
Piasek
Waga/Pojemność
4.5kg

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Hama HDMI - HDMI, 15m, Czarny (001221090000), DimasTech Przycisk LED 25mm Żółty (PD060), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-LC/UPC, 50/125 OM3, 30m (FIB442030), Natec GAZELLE 15,6"-16" czarna (NTO-0809), Kyocera Ecosys P3050dn (1102T83NL0), Omega Płyta DVD+R, 4.7GB Digital movie edition srebrny, 50 sztuk (42904), Nillkin Etui Sparkle dla Samsung Galaxy A3 2017 biały, Pelikan Pióro wieczne Twist P457 M miętowe (198496), OEM Szkło hartowane do Huawei P10 (OEM000192), Toma zakreślacz textmarker toma mistral zielony (TO-334ZIEL), Nite Ize Zestaw linek Gear Tie Original 32' gumowy czarny 2 sztuki (GT32-2PK-01), Equip Patchcord Cat5e, U/UTP, 7.5m, niebieski (825435), Supcase Unicorn Beetle Pro iPad Pro 10.5, Asarto Toner Asarto do HP 650A I HP CLJ CP5520/M750 | cyan, Positive Koperty Ecri C5 / 22,8x 16,3 120 gr / op-25 szt, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00W0PB) 16 GB RAM/ 120 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Hurtel 360 Protection etui na całą obudowę przód + tył Huawei Mate 20 Lite różowy, MPM Zegar ścienny MPM E01.3228.60 fi 20 cm Cichy , QCY QCY M1 Pro Słuchawki sportowe Bluetooth AptX