GTV Zasilacz LED 220V-240V 50Hz/12V DC 350W IP20 LD-ZAS350-NW - LD-ZAS350-NW
ID produktu: 3383916
Zasilacz stabilizacyjny LED.
Dane techniczne:
  • maksymalna moc: 350W
  • wejściowe napięcie znamionowe: 175-260V AC 50/60Hz
  • wyjściowe napięcie znamionowe: 12V DC
  • stopień ochrony: IP20
  • klasa ochrony: I
  • materiał obudowy: aluminium
  • wymiary: 197x50x98mm
Zastosowanie:
  • przeznaczony do zasilania systemów oświetleniowych LED
Wyróżnione przez eksperta
  • Rodzaj Pozostałe, Zasilacze
Produkt
MarkaGTV
Kod producentaLD-ZAS350-NW
EAN5901867128850
Informacje podstawowe
RodzajPozostałe, Zasilacze
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |01:41
Cześć!
GTV Zasilacz LED 220V-240V 50Hz/12V DC 350W IP20 LD-ZAS350-NW - LD-ZAS350-NW możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.