GTV Biurkowy przedłużacz wpuszczany 60mm srebrny 3 x gniazdo z uziemieniem 2 x USB 2,1A 5V 1,5m (AE-BPW3U60U-80)
ID produktu: 3398532
Biurkowy przedłużacz wpuszczany 60mm srebrny 3 x gniazdo z uziemieniem 2 x USB 2,1A 5V 1,5m (AE-BPW3U60U-80)
Dane techniczne:
  • Materiał: metal
  • Długość przewodu: 1,5m
  • Ilość gniazd: 3 + 2 x USB 2,1A
  • Kolor: srebrny
  • Maksymalne obciążenie: 3600W
  • Średnica: 60mm
  • Stopień ochrony: IP20
Produkt
MarkaGTV
Kod producentaAE-BPW3U60U-80
EAN5901867166586
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |01:41
Cześć!
GTV Biurkowy przedłużacz wpuszczany 60mm srebrny 3 x gniazdo z uziemieniem 2 x USB 2,1A 5V 1,5m (AE-BPW3U60U-80) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.