Gimbal DJI Gimbal Ręczny Osmo Mobile

ID produktu: 1124188
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Mocowanie: Szczękowe
  • Stabilizacja: 3 osiowa
  • Stabilizowanie: Elektroniczne
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

 

Stabilizator ręczny DJI Osmo Mobile to zupełnie nowa jakość w dziedzinie nagrywania materiałów wideo za pomocą smartfona. Dzięki potrójnej stabilizacji obrazu uchwycisz każdą chwilę w najlepszej jakości. Nie ważne czy nagrywasz dynamiczne wideo podczas uprawiania sportu czy też dokładne panoramy niezwykłych krajobrazów, dzięki Osmo Mobile płynne ujęcia z telefonu to już standard.

Specyfikacja

Kolor
Biały
Przeznaczenie
Smartfon
Stabilizacja
3 osiowa
Uchwyt
Jednoręczny
Mocowanie
Szczękowe
Stabilizowanie
Elektroniczne

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird PP12-1.5M/R, Logic Concept M-LC-LM21, Zebra RIBBON 5319 WAX - (05319BK08345), Belkin USB 3.0 5GBit/s USB-C to USB-A 1m szary (F2CU036BTBLK), Esperanza VENUS (EBH002S), Avacom Canon NB-10L Li-Ion 7.4V, 850mAh, 6.3Wh, ver 2011 (DICA-NB10-365), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-LC/UPC, 62.5/125 OM2, 2m (FIB740002), Healthy Paws Indyk & Brązowy ryż dla szczeniąt 12 kg, Belkin DisplayPort Mini HDMI, 1.8m, Czarny (F2CD080BT12), YARRO MISKA MODERNA SMARTY 4 NA GUMOWYCH STOPKACH GRANAT 2.2 l, Lanberg DVI - VGA (AD-0012-BK), Thermaltake Floe Riing RGB 280 TT Premium Edition (CL-W167-PL14SW-A), Lenovo Yoga 520-14IKBR (81C8006SPB) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Home PL , MSI GV72 8RD-046XPL 32 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL , NoName Etui Candy Huawei P10 różowy/pink, Q&Q C214-304 Klasyczny, Team 17 Worms Clan Wars Steam Gift, Hyperbook Pulsar Z17S 32 GB RAM/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home