
Gelid ICY VISION (GC-VGA02-01-A)
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
Gelid Icy Vison to niezwykle wydajny zestaw stworzony do chłodzenia nowoczesnych i gorących kart graficznych klasy nVidia GTX 580/680 i ATI HD 7850/70. Zastosowanie 5 ciepłowodów i radiatora o dużej powierzchni (85 żeberek) umożliwia szybkie i efektywne schłodzenie mocno się grzejących układów graficznych. Aby uzyskać maksymalną wydajnośćciepłowdy są lutowane do miedzianej podstawy chłodzenia a ich kształt i rozmieszczenei w radiatorze jest głęboko przemyślane. Za ropraszanie ciepła odpowiedzialene są dwa 92mm wentylatory posiadające aż 11 łopatek. Ich specjalny kształt (S-shape) umożliwia generowanie przepływu powietrza o ponad 20% wiekszego niż w standardowych konstrukcjach. Wentylatory zbudowane są na wysokiej jakości łożyskach kulkowych które gwarantują długą i bezawaryjną pracę nawet w środowisku o wysokiej temperaturze. Dodatkowo wirnik wykonany jest z tworzywa wzbudzającego się na niebiesko w UV, co z pewnością ucieszy entuzjastów modyfikacji komputera. Oprócz radiatora z wentylatorem w skład zestawu wchodzi 32 radiatorów umożliwiających dostosowanie chłodzenia do większości kart graficznych na rynku.
Nie zabrakło również takich dodatków, pasta termoprzewodząca, thermalpad czy adapter umożliwiający zasilanie chłodzenia ze standardowego molexa lub złacza 3pin.
Głowne cechy:
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00