
G&G Schriftband 19mm x 7m sw-ws Komp. m. Dymo D1/ 45803/ S072083
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
G&G Schriftband to taśma etykietująca o wymiarach 19 mm x 7 m, zaprojektowana z myślą o użytkownikach drukarek etykiet DYMO. Dzięki swojej funkcjonalności, ta taśma stanowi doskonałe rozwiązanie do oznaczania różnorodnych przedmiotów, zarówno w biurze, jak i w domu.
Taśma G&G jest w pełni kompatybilna z modelami DYMO D1 oraz 45803, co zapewnia jej wszechstronność oraz łatwość w obsłudze. Możesz być pewien, że będzie działać bez zarzutu z Twoim urządzeniem, co czyni ją idealnym wyborem dla każdego użytkownika.
Taśma etykietująca G&G wyróżnia się białym kolorem z wyraźnym czarnym napisem, co zapewnia doskonałą czytelność. Dzięki temu etykiety są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne, co ułatwia organizację przestrzeni roboczej i domowej.
Bez względu na to, czy musisz oznaczyć dokumenty, segregatory czy inne przedmioty, taśma G&G sprawi, że etykietowanie stanie się szybkie i proste. Idealna do biur, szkół i domów, pozwala na efektywne zarządzanie przestrzenią i zwiększa wydajność pracy.
Taśma G&G jest dostępna w rolce o długości 7 metrów, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Dzięki temu nie musisz martwić się o częstą wymianę taśmy, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą jakością etykietowania! Idealna do Twoich potrzeb – dostępna już dziś na Morele!
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu