Żarówki LED

Forever Light Żarówka LED E27 A60 10W (15110)

ID produktu: 1079901
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Barwa światła [K]: 4500
  • Ilość sztuk: 1
  • Moc [W]: 10
  • Odpowiednik mocy żarówki tradycyjnej [W]: 60
  • Trzonek: E27
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Barwa: biała neutralna 4500K
Certyfikaty: CE
CRI: Ra 80%
Czas nagrzewania: < 1s
Czas zapłonu: < 0,5s
KGO: 11gr
Liczba wł./wył.: >= 15000
Marka: Forever Light
Napięcie pracy: 230 V
Pobór mocy: 10 W
Prąd lampy: 87mA
Rodzaj diody: SMD 2835
Rodzaj trzonka: E27
Ściemniacz: nie współpracuje
Waga: 55 g
Współczynnik mocy: > 50
Współczynnik stabilności strumienia świetlnego: > 70%
Wymiary: 60 x 115 mm

Specyfikacja

Moc [W]
10
Odpowiednik mocy żarówki tradycyjnej [W]
60
Ilość sztuk
1
Kształt
A60
Kolor szkła
mleczny
Napięcie [V]
230
Strumień świetlny [lm]
806
Średnia żywotność [h]
30000
Zużycie energii [kWh/1000h]
10

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Case Logic ESFOL107M, Marumi Super DHG Lens Protect 77mm (MProtect77 SUPER DHG), Godex G500 Thermotransfer - (GP-G500-UES), Lindy USB-A (M/F) 30m (42683), Dingo obroża "Glamour" 16 mm x 47 cm czerwona, Savio HDMI MiniJack 3.5 mm D-Sub (VGA), 1.8, Czarny (SAVKABELCL-104), Thermaltake PS-SPR-0500NHSAWE-1, Ami Play Sofa Palermo L 78x64x19 cm Jasnoszary, Gembird Typ-C męski - USB A żeński (A-OTG-CMAF2-01), Defender Datum MS-005 (52005), Herlitz zeszyt A4 her chillout (0009567041), Expression Toner Standard KEL-300S / C13S050709 (Black), Konica Minolta Toner Premium KML-1100XP / 1710405002 (Black), GSM City Etui Flip Case do HTC One M10 czarna, Delock DVI DisplayPort, 3, Biały (83815), Samsung LED 55" 4K (Ultra HD) , Apple USB-C 18W (MU7V2ZM/A), ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM3 SC/APC-SC/APC DUP 50/125 1M, Cartridge Web Toner Czarny TK 340 / TK-340 do Kyocera FS2020 / 12000 stron / zamiennik uniwersalny