Folia stretch
Do koszyka

Folia stretch Modeco zapas 0,225kg przezroczysta (MN-05-909)

ID produktu: 3142481
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Przezroczysty
  • Waga [kg]: 0,225
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Folia stretch zapas 0,225kg przezroczysta (MN-05-909)

 

  • 150% elastyczność folii zwiększa jej rozciągliwość, wływając jednocześnie na zwiększenie możliwości jej zastosowania oraz na trwałość poduktu
  • Zastosowanie folii typu stretch zwiększa odporność na przetarcia
  • Grubość folii 23 mikrony gwarantuje odporność na rozerwania
  • Przeźroczysta barwa ułatwia przepuszczalność światła
  • Przeznaczone do zabezpieczenia przedmiotów przed przetarciami, zarysowaniami, obiciami, wyłamaniami

Specyfikacja

Kolor
Przezroczysty
Waga [kg]
0,225
Długość [m]
115
Szerokość [cm]
10,5
Grubość [μm]
23
Rozciągliwość [%]
150

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Brother Taśma laminowana czerwona z czarnym nadrukiem TZ421 9 mm TZ421, Morele.net Dodatkowe 2 lata gwarancji + Ubezpieczenie (4 lata od zakupu), Digitus VGA splitter 350MHz DS-41100, Sharkoon HDMI - HDMI, 15, Czarny (4044951009046), Delock HDMI - HDMI, 1.8, Czarny (84407), AF LABEL CLENE Płyn Do Nalepek, 200ml (AFASRO00464), E22 12 slotów Biały (SC-204-E2), Omega LED BULB WIDE ANGLE 4200K E27 9W (43026), Tucano Hard-shell case do MacBook Air 13'' Niebieskie (HSNI-MBA13-Z), MicroConnect HDMI Mini HDMI, 2, Czarny (HDM1919C2), MicroConnect Patchcord światłowdowy ST/PC-ST/PC, 62.5/125 OM1, 3m (FIB110003), Canon Toner CRG7182662B005 Dual pack 2szt (Black), St. Majewski Plecak Stright BP-07 Flowers Two 4-komory, Zolux Smycz nylonowa sznur 13mm/ 2m kolor pomarańczowy, Aula prime basic, Osram LED STAR MR11 20 36° 2.5W/4000K GU4 15000h, MyScreen Protector Lite Edge Szkło Hartowane Asus Zenfone Max Pro M1 czarne (001729960000), Doro Doro Flip Cover Liberto 8031 schwarz, TicWatch Zegarek sportowy Pro Shadow Smartwatch Black