
Meliconi FM 400 ESTERO (920018BB)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ten rodzaj uchwytu pozwala na zamontowanie telewizora na ścianie. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą uzyskać więcej miejsca i komfortu, a dodatkowo spośród wszystkich rodzajów uchwytów takie rozwiązanie zapewni największą stabilność i eliminuje wstrząsy, które mogą być przenoszone na ekran.

F400 to wyjątkowy uchwyt na podwójnym, rotacyjnym ramieniu - ta funkcja pozwala na obrócenie go zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dzięki temu możesz oglądać swoje ulubione filmy i seriale z każdego miejsca! Kabel HDMI o długości 2 metrów dołączony do uchwytu pomoże Ci połączyć się ze swoim dekoderem.
Firma Meliconi jest znana z najwyższej jakości swoich wyrobów, którą osiąga dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów. Wybierając Meliconi wiesz, że uchwyt będzie Ci służył przez wiele lat.
Uchwyty marki Meliconi zostały przetestowane i posiadają certyfikat nadany przez międzynarodową organizację TUV SUD. Certyfikat ten gwarantuje, że uchwyt był testowany na trzykrotnie większym obciążeniu niż deklarowany na pudełku.
W zestawie znajdują się kołki i śruby Fisher - produkty znanej i solidnej marki. Dzięki temu możesz być pewny, że montaż uchwytu będzie szybki, a Twoja ściana nie zostanie zniszczona w trakcie montowania. Wbudowana poziomica ułatwia przymocowanie uchwytu pod idealnym kątem.
Dzięki dopasowaniu do standardów VESA uchwyt jest kompatybilny z telewizorami każdej marki.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu