
Flux Capacitor - wzmacniacz sygnału CC1101 z anteną 433MHz do Flipper Zero - Rabbit Labs}
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Flux Capacitor to nowoczesny moduł wzmacniający sygnał CC1101, zaprojektowany z myślą o użytkownikach Flipper Zero. Dzięki niemu możesz znacznie zwiększyć zasięg radiowy swojego urządzenia, co otwiera nowe możliwości w zakresie komunikacji i kontroli. Ten produkt stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną maksymalizować efektywność swoich projektów elektronicznych.
Wyposażony w antenę 433MHz, Flux Capacitor umożliwia przesyłanie sygnałów w paśmie od 425 MHz do 450 MHz. Dzięki temu zyskujesz nie tylko lepszy zasięg, ale również stabilność połączenia, co jest kluczowe w wielu zastosowaniach. Antena została zaprojektowana, aby zapewnić optymalne warunki pracy, co przekłada się na wyższą jakość sygnału.
Bez względu na to, czy jesteś ekspertem w dziedzinie elektroniki, czy pasjonatem, który dopiero zaczyna swoją przygodę z Flipper Zero, Flux Capacitor to doskonały wybór. Jego wszechstronność oraz łatwość w obsłudze sprawiają, że jest to produkt, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zwiększony zasięg sygnału otwiera nowe możliwości w projektach związanych z komunikacją radiową.
Flux Capacitor oferuje moc wyjściową do 100 mW, co czyni go jednym z najbardziej efektywnych wzmacniaczy sygnału dostępnych na rynku. Taka moc pozwala na skuteczne przesyłanie danych na większe odległości, co jest niezwykle istotne w zastosowaniach wymagających niezawodności i precyzji. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje urządzenie będzie działać na najwyższych obrotach.
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00