
Fitopolis
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
„Fitopolis. Miasto, które żyje” autorstwa Stefano Mancuso to inspirująca publikacja, która przedstawia nowatorską wizję przyszłości miast, w których człowiek żyje w pełnej symbiozie z naturą.
Mancuso analizuje historyczne przejście ludzkości do miast, podkreślając znaczenie przywrócenia przyrody do przestrzeni zurbanizowanej. Autor wskazuje, że kluczowym elementem przyszłych miast jest optymalizacja przepływów energii i zasobów, co jest możliwe dzięki obecności roślin.
Książka łączy rzetelną analizę naukową z wizjonerskim podejściem do planowania przestrzeni miejskiej.
Autor przedstawia konkretne koncepcje, które mogą pomóc w integracji natury z urbanistyką. Książka jest cennym źródłem wiedzy dla urbanistów i architektów, którzy pragną poprawić jakość życia w miastach.
Książka nie tylko analizuje problemy, ale także proponuje praktyczne rozwiązania, które mogą być wdrażane w miastach na całym świecie. Mancuso podkreśla, że każdy z nas może przyczynić się do poprawy jakości życia w miastach, wprowadzając zmiany w swoim otoczeniu.
Stefano Mancuso to uznany ekspert w dziedzinie, który swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w tej książce. Jego wizje i analizy są nie tylko inspirujące, ale także praktyczne, co czyni tę publikację niezwykle wartościową dla wszystkich zainteresowanych przyszłością miast.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00