
Fake Bake Tanning Water samoopalacz w postaci wodnej pianki 198ml + rękawica
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Fake Bake
Tanning Water samoopalacz w postaci wodnej pianki + rękawica
198ml
Samoopalacz w postaci krystalicznie czystej wody, która po wstrząśnięciu zmienia się w delikatną piankę. Jej skład oparty jest wyłącznie na 100% naturalnym składniku DHA. Nie posiada koloru wstępnego, dzięki czemu nie pozostawia śladów na ubraniach czy pościeli, a wysoce skoncentrowana formuła opalająca zapewnia intensywny odcień opalenizny, który naturalnie dopasowuje się do karnacji. Wyjątkowo bogata kompozycja oparta na wyciągu z kwiatu męczennicy działa silnie nawilżająco, łagodząco i regenerująco na skórę, co ma znaczący wpływ na jakość i trwałość opalenizny. Zawarte w ekstrakcie serotoniny oraz flawonoidy posiadają właściwości przeciwutleniające, chronią przed stresem oksydacyjnym i mają wpływ odprężający na nasze ciało.
Stosując piankę regularnie nie tylko będziesz pięknie opalona, to również niezawodne remedium dla skóry zmęczonej i szarej. Przywraca jej blask i kuszący wygląd, poprawia kondycję oraz opóźnia oznaki starzenia. Bez poparzeń, bez pomarańczowego odcienia i nieprzyjemnego zapachu. Do produktu dołączona jest nowa, aksamitna rękawica, która zapewnia perfekcyjną i szybką aplikację oraz nieskazitelny efekt. Nie wymaga rękawiczek jednorazowych i mycia rąk.
ZALETY:
APLIKACJA - ważne wskazówki:
EKSPERT RADZI: Dla najlepszych efektów wykonaj peeling całego ciała za pomocą produktu Fake Bake Coconut Body Polish, który nie zawiera tłustych składników uniemożliwiających prawidłową absorpcję samoopalaczy. W celu przedłużenia opalenizny używaj jednego z produktów nawilżających Fake Bake. Rozpocznij aplikację od stóp i nóg, kierując się ku górze. Pamiętaj, że na dłonie nanosisz minimalną ilość produktu, nie zapominaj, aby palce były lekko ugięte. Zadbaj o każdy detal, szczególnie o przestrzeń między palcami.
Pojemność: 198ml (6.7fl Oz)
Rodzaj skóry: normalna, tłusta, sucha
Typ karnacji: jasna, średnia, ciemna
Rekomendowany czas trzymania produktu na skórze: Nie ma potrzeby zmywania produktu. Odczekaj 6-8h przed pierwszym prysznicem, aby umożliwić maksymalną absorpcję składników opalających. Opalenizna rozwija się do 24h.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00