
ExtraLink Stripper do kabli światłowodowych (EX.8123)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Stripper lub inaczej ściągacz izolacji to proste narzędzie do usuwania osłony w kablach sieciowych. Po zdjęciu izolacji najczęściej następuje zaciśnięcie przewodów we wtyczce, panelu krosowym lub innym komponencie sieciowym, dlatego bardzo istotne jest, aby dokonać precyzyjnego cięcia izolacji przy pomocy strippera bez uszkodzenia wnętrza kabla, aby ten mógł działać poprawnie.

Stripper CFS-2 przeznaczony jest do przygotowania światłowodu przed spawaniem, do usuwania 250 µm powłoki ochronnej ze światłowodu 125 µm, a także 1mm osłonek ochronnych. Otwór o średnicy 140 µm i rowek w kształcie litery V w części roboczej narzędzia służą do usunięcia powłoki buforowej o średnicy 250µm ze światłowodu o średnicy 125µm.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00