Kable teleinformatyczne

ExtraLink Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC, 3m

ID produktu: 5371940
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 2.6 - 3m
  • Kolor: Żółty
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Długość 3m
Typ okablowania Światłowód Single Mode
Typ wtyczki 1 SC/UPC
Typ wtyczki 2 SC/UPC
Maksymalna prędkość transmisji 1000 Mb/s
Dodatkowe informacje
Simpleks
3.0mm

Specyfikacja

Żółty
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
2.6 - 3m
Patchcord światłowodowy
Żyły
1

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Targus Rysik (AMM010EU), Esperanza Pudełko Na 1 DVD 14mm BLACK 5 SZT. - 3007, LaCie Rugged Mini 2TB (9000298), Kodak Bateria AAA / R03 4szt., 3MK Szkło ARC 3D Matte AirDots na Samsung Galaxy A5 2016, Origin Storage HP-PB430, Russell Hobbs Supreme Steam 23300-56, Sencor SDC 4400W (35048704), Nestor KOLBA GRYZOŃ BISZKOPT+OWOC, MHK Terrun Słoma Rattan M 100g, BaByliss ST480E, Berlinger Haus Granit Diamond 28cm , HP Color LaserJet Pro M254nw (T6B59A), Croci Vibrisse Junior Tuńczyk/Kurczak Puszka 70g, Ringke Onyx etui Glaxy S9 (847901), MSI GF63 8RD-095XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 120 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Artimex Zliczający Chip Do Samsung Clp610 Magenta, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00WCPB) 8 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 240 GB SSD/, Roline HDMI Micro HDMI, 0.15m, Czarny