Ever Moduł bateryjny 12V/20x9Ah (T/MBPWPLRT1112009/61)
ID produktu: 6286129
Napięcie 12V
Akumulatory o napięciu znamionowym 12V to najczęściej stosowane modele akumulatorów. Zbudowane są z sześciu ogniw 2V. Akumulatory 12V, mimo, że kojarzą się głównie z zasilaniem samochodowym, doskonale sprawdzą się w systemach awaryjnego zasilania oraz wszelakich instalacjach domowych i komercyjnych.
Ogniwo kwasowo-ołowiowe
Rodzaj : Moduły bateryjne
Dla serii : POWERLINE RT / RT PLUS
Typ obudowy : Rack / Tower
Temperatury pracy [°C]: 0 ÷ +40
Temperatura powietrza chłodzącego [°C]: < 25
Znamionowe napięcie wyjściowe [V DC]: 240
Akumulatory wewnętrzne : 12 V / 9 Ah VRLA
Liczba akumulatorów wewnętrznych : 1x 20
Zabezpieczenia DC (zewnętrzny moduł bateryjny) [A / V DC]: 100 A / 690
Wymiary - Rack (wys. x szer. x gł.) [mm]: 129 (3U) x 438 x 593
Wymiary transportowe (wys. x szer. x gł.) [mm]: 350 x 570 x 800
Masa modułu bateryjnego z akumulatorami (netto) [kg]: 68
Masa transportowa (brutto) [kg]: 73
Pozycja transportu : Pozioma
Wyróżnione przez eksperta
  • Napięcie baterii 12 V
  • Pojemność baterii 20 x 9 Ah
  • Rodzaj Zewnętrzny moduł bateryjny
  • Technologia baterii Kwasowo-ołowiowa
Produkt
MarkaEver
Kod producentaT/MBPWPLRT1112009/61
EAN5907683606152
Informacje podstawowe
Pojemność baterii20 x 9 Ah
Napięcie baterii
Technologia baterii
Fizyczne
Szerokość [cm]43.8
Głębokość [cm]59.3
Wysokość [cm]12.9
Waga [kg]68
5/5
ocena produktu 5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
OK
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefon:
Raty dla biznesu
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
  • KoszykNa cały asortyment sklepu wraz z usługami.
  • ZegarUmowę zatwierdzasz online, a cały proces od A do Z to tylko kilka minut.
  • KomputerJesteś właścicielem sprzętu od chwili zakupu, a faktura jest wystawiana na Twoją firmę.
  • ClickWprowadzasz w koszty firmy jak przy zakupie za gotówkę.
  • OfertaOferta dopasowana do każdego rodzaju firmy, niezależnie od formy prawnej!
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |19:59
Cześć!
Ever Moduł bateryjny 12V/20x9Ah (T/MBPWPLRT1112009/61) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.