Etui DKNY Sleeve DKCS16PVSHLE 16" beżowy/beige Checkered Pattern Printed Stripes
ID produktu: 14397629
Etui DKNY DKNY Sleeve DKCS16PVSHLE 16" – Elegancja i funkcjonalność w jednym
Stylowy design w kratkę z nadrukowanymi paskami
Wygodny pasek na nadgarstek dla komfortowego noszenia
Dopracowane detale i dodatkowa kieszeń na akcesoria
Wysokiej jakości materiały zapewniające trwałość
Idealne dla osób ceniących estetykę i praktyczność
Specyfikacja techniczna Etui DKNY DKNY Sleeve DKCS16PVSHLE 16"
  • Marka: DKNY
  • Wielkość matrycy: 16,00 "
  • Kod producenta: DKCS16PVSHLE
  • Kolor: beżowy
  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0,420 kg
  • Liczba komór: 2
  • Informacje o bezpieczeństwie: CE
  • Materiał: ekologiczna skóra PU*
  • Zewnętrzna kieszeń: tak, zapinana na suwak
  • Pasek na nadgarstek: tak
Wyróżnione przez eksperta
  • Kolor Beżowy
  • Przekątna ekranu 16"
Producent
Nazwa producenta Excellence Distribution Sp. z o.o.
Adres ul. Modularna 11A, 02-238 Warszawa, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaDKNY
Kod producentaDK000300
EAN3666339271220
Informacje podstawowe
Przekątna ekranu16"
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |00:24
Cześć!
Etui DKNY Sleeve DKCS16PVSHLE 16" beżowy/beige Checkered Pattern Printed Stripes możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.