
Eternum Alaska zestaw do sałaty
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Zestaw do sałaty Eternum Alaska to doskonałe połączenie stylu i praktyczności, które wzbogaci każdą kuchnię. Składający się z dwóch łyżek, ten zestaw stanowi idealny wybór do serwowania sałatek, dodając nowoczesny akcent do Twojego stołu.

Łyżki Eternum Alaska zostały wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10, co zapewnia im znakomitą odporność na korozję. Dzięki zastosowaniu stali austenitycznej, łyżki zachowują swój elegancki wygląd przez długi czas, co czyni je nie tylko funkcjonalnym, ale również stylowym dodatkiem do Twojej zastawy stołowej.

Jednym z najważniejszych atutów zestawu jest możliwość mycia w zmywarce. Dzięki temu, korzystanie i pielęgnacja łyżek stają się niezwykle proste i wygodne. Eternum zaleca odpowiednie mycie i suszenie sztućców, aby cieszyć się ich pięknem przez długi czas.
Eleganckie wykończenie w połysku nadaje łyżkom z kolekcji Alaska nowoczesny wygląd, który doskonale wpisuje się w aktualne trendy w aranżacji wnętrz. Zestaw ten nie tylko spełnia swoje funkcje, ale również stanowi estetyczny element dekoracyjny na każdym stole.

Stal austenityczna, z której wykonane są łyżki, zawiera od 18 do 20% chromu oraz 8 do 10% niklu, co dodatkowo zwiększa ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu, zestaw Eternum Alaska to inwestycja na lata, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Nie zwlekaj! Zamów zestaw do sałaty Eternum Alaska już dziś i ciesz się elegancją oraz funkcjonalnością w swojej kuchni!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu