Opis
Specyfikacja
Opinie (3)
Pytania i odpowiedzi

Esselte Zszywki Rapid Standard 10/4, 1000 szt. (24862900)

ID produktu: 486402
Zobacz produkty podobne
(3)

Opis produktu

  • Zszywki Rapid Standard 10/4 1M    
  • Opakowanie zawierające 1000 szt. zszywek 10/4mm    
  • Zszywki wykonane z miękkiego drutu zapewniającego komfort przy zszywaniu do 10 kartek papieru.
  • Galwaniczna powłoka zapobiega korozji.    
  • Pudełko    
  • Zszywa do 10 kartek    
  • Miękki, galwanizowany drut dla dużego komfortu użytkowania

Specyfikacja

Rodzaj
Zszywki
Rozmiar
10/4
Ilość w opakowaniu
1000

Opinie (3)

(3)
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Dobra jakość w dobrej cenie
  • ZALETY:
  • + cena
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (3)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Herma Koszulki na zdjęcia przezroczyste 20x30 10szt. (7788), Henzo ALBUM Babytage (20.377.25), Printe TXP8N, Gembird PP6-5M/RO, Braun Phototechnik Filtr foto Blueline CPL 62mm blucpl62, Kemot 12V/230V 500W gniazdo typu E polskie, francuskie (URZ3168), Walimex Background Expan + Chain & Weight, Pomarańczowy (12493), Fujifilm 1x2 CA Supreme 15.2 cm x 170 m Błyszczący (1048372), Samsung Level Box PRO Czarny (EO-SG928TBEGWW), SuperMicro OBUDOWA SERWEROWA SUPERMICRO CSE-825TQC-600LPB - CSE-825TQC-600LPB, Ozone EKHO H80 Origen (OZEKHOH80OGN), Tellsson Magnetyczny Kulka Srebrny, Brennenstuhl LED LuxPremium TL250AF (001577470000), Brother tusz LC-3619XLY (yellow), ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km (ex.2237), Canyon CNE-CEPM01W, TELEGRAPH Kalendarz Nauczyciela 2017/2018 (WIKR-1044309), Synology DiscStation DS1517+ ( DS1517+ 2GB_5Y)