Ergom Końcówka oczkowa aluminiowa 2KAM 35/10 (E12KA-01050101000)
ID produktu: 3371144
Końcówka oczkowa aluminiowa 2KAM 35/10 (E12KA-01050101000)
Charakterystyka:
  • Materiał: aluminium
  • Pokrycie: bez pokrycie
  • Wykonanie: cienkościenne
  • Końcówki wg polskich norm branżowych – zalecane tylko do mało odpowiedzialnych połączeń
  • Żyły sektorowe muszą zostać przeformowane “na okrągło”
Dane techniczne:
  • Przekrój: 35mm2
  • re/se: 50
  • d: 7,6mm
  • D: 12mm
  • a: 27mm
  • E: 52mm
  • W: 18,5mm