Kable teleinformatyczne
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Equip Patchcord światłowodowy LC- ST, Multimode, Duplex, OM4, 2m (255542)

Kable proste
ID produktu: 1724660
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Fioletowy
  • Rodzaj: Patchcord, Światłowód
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Patchcord światłowodowy marki Equip gwarantuje optymalną wydajność w całej sieci.

Bardzo dobre właściwości tłumienia oraz kompaktowa konstrukcja czynią z tego kabla pierwszorzędny wybór, jeżeli chodzi o szerokość pasma i szybkość.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
255542
EAN
4015867178973
Informacje ogólne
Fioletowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Patchcord
Światłowód
Długość
1.6 - 2m
Złącza
Duplex LC
Duplex ST
Budowa
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Canon L-800/900 (FX4) 1558A003, Qoltec do laptopa Toshiba C50D C55 | 11.1 V | 4400 mAh (52506.C50D), Roline Patchcord światłowodowy, 50/125um, LC-LC, OM4, 5m, fioletowy (21.15.8755), Skink Szkło ochronne do Samsung Galaxy Note 5 (FS_HARDGLASS_SAMGALNOTE5), Technaxx BigBass BT-X15 Białe (4541), 3MK Szkło Hybrydowe na HTC Desire 620 FlexibleGlass, Xerox 106R01469 czarny, Cherry Przewodowa Szara US (G80-1800LPCEU-0), Redragon Legend Laser Black/Red (MMRGD01UGB00), Legrand Przedłużacz Standard 3x2P+Z 1,5m 50051, Bundle Finish Power Cleaner środek czyszczący 750ml + VANISH Oxi Action odplamiacz w płynie 1000ml (5954653212127), MicroBattery 45W USB-C Power Adapter Black, GSM City CASE ETUI ELECTRO CZARNY XIAOMI MI 6X/MI A2, Maped Gumka trójkolorowa Pyramide 3szt.
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni