Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Equip Patchcord światłowodowy LC - SC Multimode Duplex OM3, 15m (255317)

Kable proste
ID produktu: 1724500
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 11 - 15m
  • Kolor: Turkusowy
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy marki Equip gwarantuje optymalną wydajność w całej sieci.

Bardzo dobre właściwości tłumienia oraz kompaktowa konstrukcja czynią z tego kabla pierwszorzędny wybór, jeżeli chodzi o szerokość pasma i szybkość.

Specyfikacja

Turkusowy
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
11 - 15m
Patchcord światłowodowy
Duplex LC
Duplex SC
Żyły
2
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Noiseblocker L-XE1R, InLine Kabel SCSI U320 68 Pin VHDC męski - męski 0.9m (26809), Himoto Rura wydechowa (02026), Trust Ziva Gaming Mouse (21512), Delock MiniJack 3.5 mm - MiniJack 3.5 mm, 3, Czarny (84002), 2k Games Sid Meier's Civilization: Beyond Earth, ESD (783610), Genesis ARGON 200 CZERWONE (NSG-0900), Equip ECO, RJ-45/RJ-45, kat.6, U/UTP, niebieski, 7.5m (625435), FAUNA and FLORA F and F KOSTKA MINERALNA D/GRYZONI 0886 - 6860, Genius Red (HS-935BT), Dino DINO OBR.SKORA CW.40/67CM BEZ 112/BE - 78689, Western Digital My Cloud Home 6TB (WDBVXC0060HWT-EESN), Kangaro kangaro DS-23 (KADS23S13QL-99), HR GRIP rowerowy HR GRIP 1 (57010011), MSI GV72 (8RC-017XPL) 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/, Panta Plast Koperta z nadrukiem na zip A5 Old school 410-0063-37, Diloy Skórzany pasek do zegarka 18 mm Diloy 304.18.22, Creative Assembly Total War: ATTILA - Celts Culture Pack, Umax U-Band 120HR Różowy