Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Equip CAT6 Patch UTP Czerwony 2 m 625421

Kable proste
ID produktu: 583366
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Czerwony
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Kabel sieciowy kategorii 6 o długości 2 metrów w kolorze czerwonym. Zakończony po obydwu stronach wtykiem RJ-45. Posiada pozłacane piny i fabrycznie zalewane końcówki.

Specyfikacja

Czerwony
Typ kabla
Kable proste
Długość
1.6 - 2m
Izolacja
Polichlorek winylu
Ośrodek
4 pary skręcone razem

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Eaton Ellipse PRO 850 (ELP850FR), Dell 6 Cell, 60 Wh (DHT0W), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 2m (54032), Aukey Uniwersalny magnetyczny (HD-C5), Vileda Staub Orange (141302), Trixie Smycz Premium - Niebieska 2mx15mm, Robto LEGOWISKO OWAL Z PODUSZKĄ EXX nr.4 60x48, LogiLink Uchwyt biurkowy 13-27" BP0023, Office Products SKOR.EUROPER.OFFICE PRODUCTS A4 BIAŁY SKOROSZYT - 21104121-14, From Software Dark Souls II: Scholar of the First Sin, ESD, Intel Intel Cable SFF-8611 straight to right angle 470mm - AXXCBL470CVCR, ROYAL Mini Mature +8 karma mokra dla psów dorosłych ras małych do 10 kg od 8 roku puszka 195g, Tadeo Trading Brulion A4 "Maski", Apple Macbook Pro 15 z Touch Bar (MR932ZE/A/R1/G1/D2), Solier SKÓRZANA TORBA NA LAPTOPA MĘSKA SOLIER HALLE, ROAR ETUI ROAR COLORFUL SONY XPERIA XA ULTRA FIOLET, Hurtel Żelowe etui Metalic Slim na Huawei P9 Lite złote, Nillkin Nature żelowe etui pokrowiec ultra slim iPhone XR przezroczysty, FunnyCase ETUI NADRUK ŁAPACZ SNÓW SAMSUNG GALAXY J4 2018