Tusze do drukarek
Do koszyka

Epson Tusz C13T16364012, T163640, 16XL (CMYK, 3x6.5/12.9ml)

ID produktu: 1120628
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Kolor: Magenta, Black, Yellow, Cyan
  • Pojemność [ml]: 3x6.5/12.9
  • Rodzaj: Cartridge
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Oryginalny tusz C13T16364012, T163640, 16XL, przeznaczony dla urządzeń marki Epson. Kolor CMYK, pojemność 3x6.5/12.9ml.

Specyfikacja

Cartridge
Black
Cyan
Magenta
Yellow
Epson WorkForce WF-2010W
Epson WorkForce WF-2510WF
Epson WorkForce WF-2520NF
Epson WorkForce WF-2530WF
Epson WorkForce WF-2540WF
DuraBrite Ultra

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
+48(22)295 37 25
Opis:
Gwarancja realizowana przez producenta. Gwarancja na podstawie dowodu zakupu.

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Tracer Straight 15.6 cala TRATOR43465, Qoltec HDMI Micro - HDMI 1m czarny (50509), EK Water Blocks EK-CSQ Extender 8mm G1/4" (3831109845967), APC Automatyczny regulator napięcia Line-R 230V 600VA (LE600I), MicroConnect Lightning 3m Biały (LIGHTNING3), Arctic TV Flex L (AEMNT00042A), Qoltec Optic Patchcord FC/UPC - SC/APC simplex SM 9/125 G652D 5m (54311), HP 656X oryginalny wkład LaserJet z żółtym tonerem (CF462X), Wenger SkyPort 15.6" (602806), Tryton 1650W 105bar (TM16105), Pilot saszetka Basic PBS PCS1, MSI GF63 8RD-095XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 240 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Blow Miernik satelitarny SAT-FINDER ASF02 2101#, Banquet Sitko do herbaty kula 4,5 cm (8591022257791)