Wentylator Enermax T.B.Vegas Single (UCTVS12P-BL)
ID produktu: 628097
Enermax T.B.Vegas Single 120mm dBA - niebieski
Dane techniczne:
Nazwa: Wentylator Enermax T.B.Vegas Single UCTVS12P-BL - 120mm - 14 dBA - niebieski
Przeznaczenie: cichy i efektywny wentylator do obudowy lub na radiator do komputera stacjonarnego
Kod EAN: 4713157732613
Kod producenta: UCTVS12P-BL
Seria: Enermax VEGAS
Wymiary: 120 x 120 x 25 mm
Materiał: tworzywo sztuczne
Głośność: min. 14 dB (A)
Prędkość obrotowa: 500-1800 obr / min
Przepływ powietrza: od 34,69 do 129,09 m3 / h
Ciśnienie: 0,618 do 2,276 mm-H2O
Napięcie: 12 V
Pobór mocy: 4,2 W / 0,35A
Złącze: 4-pin PWM / Adapter 4-pin Molex
Średni bezawaryjny czas pracy: 100.000 godzin
Podświetlenie: 18x Niebieski LED
Jeden z najlepiej sprzedających się wentylatorów w swojej klasie
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 14
  • Max. prędkość obrotowa 1800 obr./min.
  • Szerokość 120 mm
  • Wtyczka zasilająca 4-pin PWM
Produkt
MarkaEnermax
Kod producentaUCTVS12P-BL
EAN4713157732613
Informacje podstawowe
KolorCzarny
PodświetlenieNiebieskie
1
Techniczne
z regulacją obrotów
75.98
Max. poziom hałasu [dBA]14
Żywotność100000 h
Fizyczne
120 mm
Wysokość120 mm
120 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
4-pin PWM
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
91% osób poleca
ten produkt
5
68%
4
23%
3
6%
2
3%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko działa jak należy
  • ZALETY:
  • + wygląd
  • + przepływność powietrza
  • WADY:
  • - zdecydowanie za wysoka cena
Posiadam ten produkt Od kilku dni
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Absolutna cisza i estetyka
  • ZALETY:
  • WADY:
  • -Brak
Posiadam ten produkt Od dziś
ocena produktu 5/5 gwiazdki
  • + Design, cichy
  • - Diody nie świecą przy niskim rpm
świeci nawet przy 400 rpm
Rewalacja!
  • + CFM
  • + wygląd
  • + 5 trybów
  • + 1800 max.
  • + dobry przepływ powietrza z fera 2 przy obciążeniu fx4100 4,5 ghz 1,4v 59 stopni
  • - opakowanie. Bez kontroli sklepu śmigło podczas transportu może ulec zniszczeniu
Posiadam ten produkt Od dziś
Ciche, wydajne i ładnie świecą.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Świetnie wyglądający wentylator z mega możliwościami kontrolowania podświetlenia
  • + design
  • + podświetlenie
  • + wydajność
  • + zdejmowane łopatki co ułatwia czyszczenie
  • + cichy
  • - nie zauważyłem
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Rewelka!!!
Polecam
  • + Ładny
  • + Wydajny
  • + W miarę Cichy
  • + Kołki dystansowe oraz przejściówka 4pin ma molex w zestawie