
EMC 3TB 7.2K SAS 3 5 Refurbished
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Dyski w rozmiarze 3,5 cala są relatywnie duże i wymagają dodatkowego zasilania. Jednak ich niekwestionowanym atutem jest atrakcyjna cena oraz wysoka wydajność. Niektóre modele mogą być wyposażone w dodatkowe złącza w postaci eSATA czy RJ-45. To doskonała propozycja dla oszczędnych, a zarazem wymagających klientów. Wybierz wysokiej klasy urządzenie i ciesz się ponadprzeciętną funkcjonalnością każdego dnia.

Dysk HDD to klasyczny napęd, który znajduje się w większości serwerów. Jego budowa składa się między innymi z ruchomej głowicy i obracających się talerzy, na których zapisywane są dane. Dyski HDD wyróżniają się naprawdę dużą pojemnością. Obecnie na rynku występują dyski o pojemności nawet do 20 TB, które pozwalają na zapis wielu ważnych danych. Niestety duża pojemność jest okupiona niższą wydajnością względem dysków SSD. Pomimo gorszej wydajności dyski twarde HDD są cenione przez użytkowników za doskonały stosunek ceny do pojemności.

Prędkość obrotowa to jeden z kluczowych parametrów, na jakie należy zwrócić uwagę przy zakupie dysku do serwera. W znacznym stopniu wpływa na wydajność i komfort użytkowania. Nośniki, które oferują prędkość 7200 obrotów na minutę, idealnie sprawdzą się w biurze. Zapewnią szybką i bezproblemową transmisję danych, co stanowi aspekt priorytetowy. Postaw na model renomowanego producenta i ciesz się komfortem użytkowania.

Dysk twardy EMC 005050144-RFB to znakomite rozwiązanie dla profesjonalnych zastosowań serwerowych. Z pojemnością 3 TB oraz prędkością obrotową 7200 RPM, ten dysk oferuje wysoką wydajność i niezawodność, co czyni go doskonałym wyborem dla wymagających użytkowników.
Dzięki pojemności 3 TB, dysk EMC 005050144-RFB jest w stanie pomieścić ogromne ilości danych, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla firm potrzebujących efektywnego przechowywania informacji. Bez względu na to, czy chodzi o bazy danych, aplikacje serwerowe, czy archiwizację, ten dysk sprosta wszelkim wymaganiom.
Prędkość obrotowa 7200 RPM zapewnia szybki dostęp do danych, co jest kluczowe w sytuacjach, gdzie czas reakcji ma znaczenie. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się płynnością pracy oraz minimalnym opóźnieniem w dostępie do informacji.
Dysk wyposażony jest w interfejs SAS, który umożliwia transfer danych z prędkością 6 Gbit/s. Taka szybkość komunikacji jest niezbędna w aplikacjach wymagających intensywnego przetwarzania danych, co czyni ten dysk idealnym wyborem dla serwerów i stacji roboczych.
Dysk ma standardowy rozmiar 3.5 cala, co sprawia, że jest kompatybilny z wieloma systemami serwerowymi. Dzięki temu instalacja i integracja z istniejącą infrastrukturą IT przebiega sprawnie i bezproblemowo.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu