Dziurkacze
Do koszyka

Dziurkacz Eagle 709R 8 kartek Czarny (312818)

ID produktu: 5664793
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Czarny
  • Szary
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

dziurkacz metalowy
pojemnik na odpady z tworzywa sztucznego nierysującego podłoża
wskaźnik środka strony
listwa formatowa
dziurkuje do 8 kartek
średnica dziurki 6 mm
rozstaw dziurek 80 mm
gwarancja 3 lata

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
312818
Informacje podstawowe
Rodzaj
2-otworowy
Kolor
Czarny
Liczba jednorazowo dziurkowanych kartek
8
Konstrukcja
Metalowa
Seria
709R

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: LogiLink 10-Portowy HUB USB2.0 z wlacznikiem ON/OFF ( UA0125 ), Dicota Multi PRO 13 - 15.6 (D30850), Elmak HDMI - HDMI 5m czarny (SAVIO CL-49), SeaSonic SS-460H1U 460W (SS-460H1U F0), Axagon HQ Kabel Micro USB <-> USB A, zielony, 0.5 m (BUMM-AM05QG), VRX Racing Rear Hubs (VRX/RH5017), Lindy Patchcord światłowodowy LC/LC OM3 50/125um, Multimode, 2m (46371), Gemfan Śmigła Glass Fiber Nylon Bullnose 4x4.5 (PMGN4045-BNL2), 2k Games NBA 2KVR Experience, ESD (819829), KIEL-TECH TECZKA Z GUMKĄ 50szt. BIAŁA (4-G1004), Azuri Szkło hartowane do iPhone 7/8 (AZSPTGAPPIPH7), Azzardo Żarówka LED kulka 6W E14 (LL114062), MyScreen Protector Folia Antireflex do Samsung Galaxy S6, NoName Etui Candy Samsung S8 Plus G955 różowy /pink, Oxo Łyżka cedzakowa SILICONE Good Grips (11181900MLNYKEU), TelForceOne Nakładka Matt TPU do Samsung J4 Plus 2018 ciemnoniebieska