Opis
Specyfikacja
Opinie (139)
Inspiracje (8)
Pytania i odpowiedzi (3)
Gwarancje i usługi
Raty

Dysk SSD Samsung 850 Pro 256GB SATA3 (MZ-7KE256BW)

ID produktu: 660210
Zobacz produkty podobne
(139)

Opis produktu

 

Specyfikacja

Opinie (139)

(139)
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Po przesiadce z dysku SHDD jest widoczna ogromna różnica. Z tego co się orientuję jest to najszybszy dysk SSD pod SATA 3. System, programy oraz gry uruchamiają się naprawdę bardzo szybko. Taki dysk bardzo uprzyjemnia pracę i rozrywkę z komputerem. Ożywi nawet starsze jednostki. Gorąco polecam :)
  • ZALETY:
  • + Osiągane prędkości odczytu/zapisu, Aż 10 letnia gwarancja, Ładny wygląd, Dostarczone oprogramowanie (łatwe przenoszenie systemu), Nowoczesne pamięci V-NAND, Lekkość jak na SSD przystało
  • WADY:
  • - Cena, Bardzo ubogie akcesoria jak na taką cenę
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Inspiracje (8)

Pytania i odpowiedzi (3)

Czy do dysku ssd sa dolaczone przewody umozliwiajace podpiecie go pod plyte glowna i zalisanie?
Niestety jest to sam dysk.
Nie.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
10 lat
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (139)

Pytania i odpowiedzi (3)

Inspiracje (8)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Incore IHQ6472A (Q6472A), Henzo Lonzo (11.092.02), ADATA UD310 32GB (AUD310-32G-RBK), Reflecta RPL 105 LED Video Light (20372), Parker Pióro wieczne Vector Standard Czerwony (S0282490), Sharkoon HDMI - HDMI, 7.5, Czarny (4044951017393), Whitenergy 4000 mAh (10120), Intel Core™ i7 6850K, 3.6GHz, 15 MB, BOX (BX80671I76850K), MicroOptics Moduł nadawczo-odbiorczy SFP, LC, SM (MO-P-S311213CL10), MicroConnect SC/SC 9/125µm OS2 3m (FIB881003), Lenovo (36200402), NoName USB-A - USB-A (M/F) kątowy 0.1m, Hama Etui Mirror do Samsung Galaxy A5 (2017) (001811160000), Honeywell 1.25A, 12V (PS-12-1250W-G), M&G Notes samoprzylepny z kolorowymi kartkami, ADATA UC370 16GB (AUC370-16G-RGD), Displate K-2SO M, Avery Zweckform ETYK.ZF C6074-20 ŚR.117 CD BIAŁE 20ARK ETYKIETA - C6074-20, TelForceOne Szkło hartowane do Samsung Galaxy J5 (OEM000686), 256 GB