Dyski SSD
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Dysk SSD Samsung 250 GB 2.5'' SATA III (MZ-75E250B/EU)

ID produktu: 701416
Zobacz produkty podobne
(491)
Zapytaj społeczności 16 pytań
 • Format dysku: 2.5''
 • Interfejs: SATA III
 • Pojemność dysku: 250 GB
 • Szybkość odczytu: 540 MB/s
 • Szybkość zapisu: 520 MB/s
Opis
Specyfikacja
Opinie (491)
Inspiracje (44)
Pytania i odpowiedzi (16)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Format 2.5 cala

Dyski SSD o formacie 2,5 cala to niewielkie i lekkie sprzęty często instalowane w laptopach. Znalazły również zastosowanie, jako urządzenia zewnętrzne. To pierwszy format dysków SSD, który nadal cieszy się ogromną popularnością. Do największych zalet można zaliczyć kompaktowe rozmiary i prosty montaż w obudowach. Bardzo atrakcyjna oferta pozwoli na wybór sprzętu różnych producentów. Szeroki zakres parametrów technicznych pozwoli idealnie dobrać dysk do osobistych preferencji i oczekiwanych funkcji.

Pojemność dysku do użytku codziennego - 250 GB

Nie zawsze potrzebna jest największa możliwa przestrzeń dyskowa. Do przechowywania kluczowych danych, archiwizowania bieżących prac lub wykonywania kopii zapasowych wystarczy dysk o pojemności 250 GB, który będzie również stosunkowo niedrogim rozwiązaniem.

Pojemność nominalna Pojemność rzeczywista Liczba zdjęć1 Liczba plików mp32 Liczba godzin filmów FullHD3
250 GB 233 GB 77 667 66 571 58
500 GB 466 GB 155 333 133 000 117
1 TB 931 GB 310 333 266 000 233
2 TB 1863 GB 621 000 532 286 466
3 TB 2794 GB 931 333 798 286 699

1Zdjęcie = 3MB    2mp3 = 3,5MB    31h filmu FullHD = 4GB

Interfejs SATA

Interfejs mówi o rodzaju złącza, dzięki któremu dysk łączy się z naszym komputerem. Pierwsza wersja magistrali SATA powstała już w 2003 roku. Jednak nowsze technologie przyniosły kolejne dwie generacje. Obecnie użytkownicy najlepszych dysków SSD z interfejsem SATA mogą liczyć na wysoką przepustowość, znakomitą szybkość odczytu i zapisu danych. Szeroka oferta urządzeń pozwoli wybrać sprzęt o różnej pojemności, który z pewnością sprawdzi się przy wielu zastosowaniach.

Szybki odczyt o wartości 500 MB/s do użytku osobistego

Dyski SSD zdecydowanie przewyższają nośniki HDD, jeśli chodzi o tempo działania, dzięki czemu dostęp do danych jest błyskawiczny. Ten dysk zapewnia optymalną prędkość odczytu danych, dzięki czemu jest tak popularnym wyborem do codziennych zastosowań. Sprawdzi się zarówno jako dysk systemowy, jak również jako miejsce do przechowywania danych lub instalowania gier i programów.

Szybki zapis danych na poziomie 520 MB/s

Tempo zapisu danych może zadecydować o wygodzie korzystania z dysku SSD. Im jest ono wyższe, tym lepiej. Ten nośnik oferuje już całkiem wysokie prędkości zapisu danych. Będzie to więc świetny wybór do komputerów domowych, firmowych i gamingowych. Dysk o tych parametrach zapewni wysoki komfort podczas pracy i rozrywki przy komputerze.

Trzy-bitowa pamięć TLC

Pamięć TLC, czyli Triple Level Cell pozwala na zapisywanie do trzech bitów informacji w jednej komórce. To sprawi, że pojemność kości zwiększa się, a nie ulegają zmianie jej rozmiary. Prędkość odczytu i zapisu danych stoi na przyzwoitym poziomie. To relatywnie niedrogie rozwiązanie, dlatego tego typu pamięć cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Szeroki wybór dysków SSD wyposażonych w omawianą technologię pozwoli idealnie dobrać sprzęt do oczekiwanych funkcji i zastosowań.

Szyfrowanie sprzętowe

Szyfrowanie danych to operacja, która polega na zabezpieczeniu ich przed dostępem niepowołanych osób. W przypadku dysków SSD napęd wyposażono w mechanizm szyfrujący cały dysk. Proces szyfrowania odbywa się automatycznie przy zapisie danych. To bardzo skuteczna technologia. Należy pamiętać, że utrata ustalonego hasła może skutkować trwałą utratą danych. Bogata oferta obejmuje zarówno urządzenia z opcją szyfrowania sprzętowego, jak i takie, które jej nie posiadają. Wybór jest oczywiście kwestia osobistych preferencji.

Wartość TBW dla użytku domowego

Określenie TBW (Total Bytes Written) określa, jak wiele danych możemy zapisać na dysku do momentu utraty gwarancji. Może ona zakończyć się zarówno po określonego czasu, jak i zapisu konkretnej ilości danych. Wartość 75 TB w zupełności wystarczy do użytku biurowego, gdzie użytkownik bardzo często używa komputera, lecz nie pracuje na dużych plikach. Należy pamiętać, że przekroczenie ilości określonej przez TBW, nie jest równoznaczne z zakończeniem pracy dysku.

Długi czas pracy urządzenia

Każdy dysk SSD ma określony, nominalny czas działania. Im jest on dłuższy, tym wyższa trwałość oraz dłuższa sprawność nośnika. Ten dysk ma trwałość 1.5 miliona godzin. To oznacza wysoką sprawność nośnika przez bardzo długi czas. Poszukując dysku do komputera domowego, biurowego lub gamingowego, można więc wybrać właśnie ten model.

Co to jest technologia V-NAND 3D i czym się różni od obecnego rozwiązania?

Unikalna innowacyjna architektura pamięci flash V-NAND 3D firmy Samsung to przełom w pokonywaniu ograniczeń związanych z gęstością, wydajnością i wytrzymałością konwencjonalnej architektury dwuwymiarowej typu NAND. Technologia V-NAND 3D powstaje poprzez ułożenie 32 warstw komórek jedna na drugiej zamiast stosowania mniejszych komórek układanych poziomo jedna obok drugiej. Takie rozwiązanie zapewnia wzrost gęstości i lepsze wykorzystanie przestrzeni.

Co to jest technologia V-NAND 3D i czym się różni od obecnego rozwiązania?

Optymalizacja obliczeń dzięki technologii TurboWrite

Uzyskaj najwyższą wydajność odczytu / zapisu z myślą o przyspieszeniu codziennych obliczeń dzięki technologii TurboWrite firmy Samsung. Użytkownik zyskuje nie tylko o ponad 10% lepsze walory użytkowe w porównaniu z modelem 840 EVO*, ale także do 1,9 raza większe prędkości zapisu losowego w przypadku modeli 120 / 250 GB**. Model 850EVO gwarantuje najwyższą w swojej klasie wydajność w zakresie prędkości sekwencyjnego odczytu (540 MB/s) i zapisu (520 MB/s). Użytkownik uzyskuje także wzrost wydajności procesów losowych we wszystkich kropkach kwantowych niezależnie od zastosowania. 

*PCmark7 (250 GB ): 6 700 (840 EVO) > 7 600 (850 EVO)
**Zapis losowy (QD32,120 GB): 36 000 operacji/s (840 EVO) > 88 000 operacji/s (850 EVO))

Optymalizacja obliczeń dzięki technologii TurboWrite

Pierwszy na świecie dysk SSD o pojemności 2 TB do działania w warunkach wysokiego obciążenia pracą

Przedstawiamy pierwszy na świecie dysk SSD o pojemności 2 TB do komputerów klienckich — SSD 850 EVO 2TB. Dzięki architekturze 3D V-NAND możliwe jest przechowywanie programów i danych na jednym dysku, co jest szczególnie użyteczne podczas edycji i archiwizacji licznych plików multimedialnych w rozdzielczości Full HD. Uzyskuje się w ten sposób krótki czas dostępu do danych, krótki czas ładowania programów oraz wielozadaniowość, co umożliwia zwiększenie szybkości i wydajności pracy. Skorzystaj z wyższej wydajności komputera dzięki pojedynczemu, pojemnemu dyskowi SSD!* 

*W porównaniu do środowiska opartego na połączeniu tradycyjnego dysku twardego jako dysku do przechowywania i dysku SSD jako dysku rozruchowego.

Pierwszy na świecie dysk SSD o pojemności 2 TB do działania w warunkach wysokiego obciążenia pracą

Osiągaj jeszcze większe prędkości z ulepszonym trybem RAPID

Oprogramowanie Magician firmy Samsung oferuje dostęp do trybu Rapid, który zapewnia dwukrotnie szybsze przetwarzanie danych* na poziomie systemu poprzez użycie niewykorzystanej pamięci komputera PC (DRAM) jako pamięci podręcznej. W swojej najnowszej wersji oprogramowanie Magician oferuje wzrost maksymalnego wykorzystania pamięci w trybie Rapid z 1 GB w modelu 840 EVO do 4 GB w modelu 850 EVO z układami DRAM o pojemności 16 GB. Użytkownik może także liczyć na dwukrotny wzrost wydajności* niezależnie od głębokości kolejki odczytu/zapisu losowego.

*PCMARK7 RAW (250 GB): 7 500 > 15 000 (tryb Rapid)

Osiągaj jeszcze większe prędkości z ulepszonym trybem RAPID

Gwarantowana trwałość i niezawodność uzupełniona technologią V-NAND 3D

Model 850 EVO zapewnia gwarantowany poziom trwałości i niezawodności poprzez podwojenie wskaźnika TBW* w stosunku do modelu poprzedniej generacji, tj. 840 EVO**, w ramach najdłuższej na rynku, bo pięcioletniej gwarancji. Minimalny poziom spadku wydajności oznacza, że model 850 EVO zapewnia zachowanie parametrów użytkowych o 30% wyższych w porównaniu z modelem 840 EVO, stając się jednym z najbardziej niezawodnych modeli urządzeń pamięci masowej***.

*TBW: Total Bytes Written (bajty zapisane ogółem)
**TBW: 43 (840 EVO) > 75 (850 EVO 120 / 250 GB), 150 (850 EVO 500 / 1 TB)
***Zachowane parametry użytkowe (250 GB): 3 300 operacji/s (840 EVO) > 6 500 operacji/s (850 EVO); wydajność mierzona po 12-godzinnym teście zapisu losowego.

Gwarantowana trwałość i niezawodność uzupełniona technologią V-NAND 3D

Niższe zużycie energii przez technologię V-NAND 3D to źródło wydłużenia czasu trwania operacji obliczeniowych

Model 850 EVO zapewnia znacząco dłuższy czas działania akumulatora w notebooku z kontrolerem zoptymalizowanym pod kątem technologii V-NAND 3D, oferując obecnie zużycie energii w stanie uśpienia na poziomie 2 mW. Model 850 EVO jest teraz o 25% bardziej energooszczędny w porównaniu z modelem 840 EVO podczas wykonywania operacji zapisu*, co zawdzięcza temu, że technologia V-NAND 3D zużywa jedynie połowę energii potrzebnej do zasilania architektury dwuwymiarowej NAND.

*Pobór mocy (250 GB): 3,2 W (840 EVO) > 2,4 W (850 EVO)

Niższe zużycie energii przez technologię V-NAND 3D to źródło wydłużenia czasu trwania operacji obliczeniowych

Zabezpiecz cenne dane

Model 850 EVO oferuje ochronę danych za pośrednictwem najnowszego sprzętowego mechanizmu pełnego szyfrowania dysku. 256-bitowa technologia szyfrowania danych AES umożliwia zabezpieczenie danych bez uszczerbku dla wydajności w zgodzie ze normą TCG Opal 2.0. Jest także zgodna z normą Microsoft eDrive IEEE1667, co daje pewność większego bezpieczeństwa danych.

Pełna ochrona przed przegrzaniem

Technologia Dynamic Thermal Guard w modelu 850 EVO pozwala na ciągłe monitorowanie i utrzymywanie stałej temperatury pracy napędu z myślą o integralności danych. Gdy temperatura wzrasta powyżej optymalnego poziomu, technologia zapewnia automatyczne jej obniżenie, chroniąc dane i zapewniając pełną funkcjonalność zabezpieczonego przed przegrzaniem komputera.

Sięgnij po więcej, wybierając model 850 EVO

Oprogramowanie One-stop Install Navigator w trzech prostych krokach przeprowadza użytkownika przez proces migracji wszystkich danych i aplikacji z dotychczasowego nośnika pamięci masowej na model 850 EVO. Oprogramowanie Magician firmy Samsung pozwala także na optymalizację systemu i zarządzanie nim pod kątem nośnika SSD.

Idealnie dopasowane komponenty

Firma Samsung jest jednym z nielicznych producentów, który samodzielnie projektuje wszystkie komponenty dysków SSD. Znamy je od podszewki i wyciskamy z nich jak największej już od wczesnych etapów produkcji. Otrzymujesz większą wydajność, pamięć podręczną LPDDR2 DRAM do aż 1 GB i większą energooszczędność dzięki trójrdzeniowemu kontrolerowi MEX.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
MZ-75E250B/EU
EAN
8806086000000
Parametry fizyczne
Format dysku
Grubość [mm]
6.8
Techniczne
Pojemność dysku
Interfejs
Pamięć podręczna
512 MB
Rodzaj kości pamięci
Szybkość odczytu
540 MB/s
Szybkość zapisu
520 MB/s
Nominalny czas pracy
1.5 mln godzin
Samsung MGX

Opinie

(491)
(491)
5/5
(491)
99% osób poleca
ten produkt
5
89%
4
10%
3
1%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
To mój drugi dysk ssd. Pierwszy był Goodram C40. Samsung choć droższy o 50 zł jest znacznie szybszy. W pakiecie otrzymujemy oprogramowanie do klonowania partycji c (niestety trzeba dokupić przejściówkę USB->SATA z osobnym zasilaniem bo po podpięciu do SATA z zasilacza kompa program nie widzi dysku) i program do badania szybkości zainstalowanych w komputerze dysków (SSD i HDD). POLECAM.
 • ZALETY:
 • + Szybkość zapisu i odczytu bez porównania lepsza niż u konkurencji.
 • + Benchmark dla dysków i program do klonowania dysku c.
 • WADY:
 • - Żeby skorzystać z Samsung Data Migration musiałem dokupić przejściówkę USB->SATA z osobnym zasilaniem.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Aby wykonać migracji systemu nie musiałeś kupować przejściówki USB->SATA z osobnym zasilaniem. Wystarczy trochę pomyśleć, popytać jeszcze prze4d kupnem lub wykonać telefon do kolegi który zna się na tym. Ja nie musiałem kupować przejściówki choć w przyszłości może się przydać choćby do kopi danych.
Wyjąłem stary dysk i oba podłączyłem do komputera stacjonarnego i Acronis-em wykonałem migrację sytemu całość zajęła mi ok. 30 min.
A po wpięciu do sata w kompie, w menedżerze dysków utworzyłeś na tym nowym dysku partycję? Jeżeli tego nie zrobiłeś to faktycznie nie ma prawa się on wyświetlać w "mój komputer" ale ta przejściówka czasami może być przydatna ja miałem taką zalegającą, ostatnio zmieniałem dysk w kompie stacjonarnym z 64 -> 500 SSD.. szkoda żeby się ten mniejszy marnował i do netbooka samsunga go władowałem o niebo lepiej chodzi :P i skopiowanie danych nawet na intel atomie nie zabrało wiele czasu (któraś z darmowych odsłon Easeus) nowy pod USB stary w netbooku kopiowanie i zamiana - na gwarancji mi jakoś już nie zalezy bo pisząc w wordzie tylko to nie wiem co bym musiał robić by netbook się styrał :) póki co pare lat działa a teraz działa szybciej - więc nie mów że na marne zakup osobnego zasilania do sata bo nie wiesz kiedy się może przydać :P

teraz jeszcze jeden musze kupić właśnie ten 250 pod system z programami a tamta 500 cała będzie na gry :) ogólnie polecam bardzo fajne dyski z serii evo 250 w zwyż bo 120 słabe mają parametry i słabo wychodzą w testach
Cena skacze z dnia na dzień wczoraj(10.04.2016) 344zł z tym że dysk od piątku był niedostępny a dzisiaj(11.04.2016) koło południa już 404zł nie odp na moje wiadomości morele.net nie ładnie!!!
Opinia potwierdzona zakupem
Dysk spełnił oczekiwania pod kątem przyspieszenia pracy komputera. System (Windows 7) uruchamia się znacznie szybciej, większość aplikacji również.
 • ZALETY:
 • + Gwarancja, wydajność, cena.
 • WADY:
 • - Program do migracji danych ma błędy interfejsowe (pokazuje dysk SSD jako dysk źródłowy i jednocześnie docelowy), nie poradził sobie również z migracją danych u mnie (ostatecznie wykonałem ją innym programem).
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Niestety dysk padł po niecałych 3 miesiącach.. Być może, trafiła mi się kiepska sztuka, ale dla porównania dysk HDD zakupiony w tym samym czasie, który obciążony jest/był 2-razy bardziej wciąż chodzi i nic mu nie jest.. Jeżeli ktoś już chce się decydować na Samsunga, to jedynie wersja PRO..
Mi padł po miesiącu, z tego może popracował 20 godzin. Praktycznie nic nie robiłem, bo na 2 kompie siedziałem. Wywalił mi Windows do niebieskiego ekranu i koniec zabawy
trafiliście jakieś kiepskie sztuki, osobiście kupiłem 3x 840 evo (120GB) z 2-3 lata temu do tej pory wszystkie działają, jedna 840 evo (250GB) jako dysk w serwerze ten został zakatowany, ale wiadomo serwer praca 24/h i ciągły zapis i odczyt danych (padł po osiągnięciu zapisu na dysku ~200% tego co przewiduje producent czyli wytrzymał 2x tyle co przewidywałem) z serii 850 evo mam obecnie 2 dyski po 120GB i 1 250GB wszystkie bez problemu działają (do tego w złożonych komputerach dla znajomych czy też upgrade'owanych starych komputerach/laptopach o dysk SSD wrzucałem właśnie dyski evo, łącznie byłoby ich z 15 i z żadnym nie było żadnych problemów)
polecałbym spr zasilacze czy trzymają stabilne napięcie od tego może zawsze paść elektronika i dyski SSD są na to narażone bardziej niż zwykłe HDD. Mało prawdopodobne ale możliwa jest też utrata danych przy nie podłączonym do zasilania dysku który był przechowywany w wysokiej temperaturze (przy 30* wytrzyma rok, przy 35* wytrzyma 0,5 roku przy 60* dysk może tracić dane już nawet po 6 dniach, każde dodatkowe 5* to połowa tego czasu, analogicznie przy 25* temp pokojowa wytrzyma 2 lata) ale to tylko w przypadku całkowitego braku zasilania dla tego dysku)
Opinia potwierdzona zakupem
Dysk mam zbyt krótko, aby w pełni go ocenić. Na razie mogę stwierdzić, że jest to doskonały wybór do laptopa Samsung, bo potrafił zmigrować ze starego dysku wszystko, łącznie z partycją OEM a program do migracji dobrze podpowiedział optymalne rozmiary docelowych partycji. Migracja na trwała krótko, program do optymalizacji SSD pozwolił na ustawienie wszystkich niezbędnych parametrów w jednym miejscu a Windows 7 chodzi teraz jak błyskawica.
 • ZALETY:
 • + oprogramowanie do migracji ze starego dysku, oprogramowanie do optymalizacji SSD i Windows, szybkość zgodna ze specyfikacją
 • WADY:
 • - jeszcze nie stwierdziłem
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Chodzi perfekcyjnie na win7
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Najszybszy SSD w swojej klasie
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Chciałem kupić, ale... w ciągu jednego dnia podrożał o 63 zł. LEKKA przesada :)
Opinia potwierdzona zakupem
szybki, pewny, wytrzymały,
 • ZALETY:
 • + szybkość
 • WADY:
 • - cena
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
przy pomocy procesora 4690K, komputer uruhcamia się w 5s.
ogromny przeskok w szybkosci! polecam.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Ale tu oceniasz dysk czy procesor?
Jakbyś dobrze zauważył, kolega wyżej napisał takie słowa jak
"przy pomocy". A trochę prościej, dzieki procesorowi i5 4690k, dysk uruchamia system w 5s. Pozdrawiam, Budzik pomocnik działu "elektronika"
Ma w pełni sprzetowe- trzeba je wlaczyc w samsung magican przez secure erase bo ta opcja wygeneruje nowe klucze ase 256

pozniej w biosie trzeba ustawic ATA password aby zaszyfrowac klucze swoim haslem
Opinia potwierdzona zakupem
Urządzenie pracuje zgodnie z oczekiwaniami. Szybka i bezawaryjna praca.
 • ZALETY:
 • + Szybkość transmisji danych
 • + Solidna obudowa
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Dysk SSD przyśpieszył pracę systemu, rozsądny stosunek cena/pojemność
 • ZALETY:
 • + znacznie przyśpieszył pracę systemu
 • + program Magician to konfiguracji dysku
 • + gwarancja
 • WADY:
 • - brak szyfrowania
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
- brak szyfrowania

A w opisie ma :-)
ze strony Samsunga:
Model 850 EVO oferuje ochronę danych za pośrednictwem najnowszego sprzętowego mechanizmu pełnego szyfrowania dysku. 256-bitowa technologia szyfrowania danych AES umożliwia zabezpieczenie danych bez uszczerbku dla wydajności w zgodzie ze normą TCG Opal 2.0. Jest także zgodna z normą Microsoft eDrive IEEE1667, co daje pewność większego bezpieczeństwa danych.

To chyba jednak ma?
Opinia potwierdzona zakupem
jest OK, ale dupy nie urywa
Posiadam ten produkt Od kilku dni
komentarz tego pokroju "jest ok ale dupy nie urywa". już lepiej sobie darować komentowanie. nie urywa dupy? porównaj do czegoś, podaj jakiś argument, żeby przekonać kolejnych potencjalnych kupujących że nie warto go kupować
Ktoś pomylił portale, tu sie nie ocenia jedzenia z lokalnej restauracji ;)
Super komentarz, jak chcesz aby Ci "urwało dupę" spróbuj serię PRO :)
Inspiracje
(44)

Pytania i odpowiedzi

(16)
Jakie kable są potrzebne do podlączenia tego dysku? Czy trzeba jakieś dokupować czy będą z jakimś zasilaczem?
Dysk SSD podłączany jest tak samo, jak tradycyjny dysk talerzowy. Potrzebne są 2 kable - kabel sata, którym płyną dane, oraz kabel zasilający. Pierwszy podłączasz do płyty głównej, drugi do zasilacza.
Kabel sata wygląda tak: Delock KABEL SATA DATA III (6GB/S) 30CM Z ZATRZASKAMI METALOWYMI (82676)
Ten drugi jest w komplecie z zasilaczeem do komputera, więc pewnie go masz w obudowie.
aa i żaden kabel nie jest dołączany do dysku. Trzeba je zdobyć osobno.
Albo jak ktoś woli inaczej:
Kabel zasilający masz na wiązce z zasilacza.
A producenci do płyt głównych dołączają 2 kable SATA standardowo, więce nie ma potrzeby dołączania dodatkowo do dysku.
Do migracji systemu ze starego dysku na ten potrzebna jest złączka nakładana na gniazdko dysku Samsung EVO, a do niej podłącza się kabel łączący ją z gniazdem USB komputera, w którym pracuje wymieniany dysk systemowy . Złączka kosztuje ok. 20 złotych i nie ma jej w komplecie a bez niej nie zrobicie migracji.
Kable do podłączenia dysku twardego (transferowe) masz zazwyczaj w komplecie z płytą główną.
Kable zasilające znajdują się w komplecie z zasilaczem. Jeżeli nie masz wystarczającej ilości kabli to możesz dokupić osobno.
Kable do podłączenia dysku twardego (transferowe) masz zazwyczaj w komplecie z płytą główną.
Kable zasilające znajdują się w komplecie z zasilaczem. Jeżeli nie masz wystarczającej ilości kabli to możesz dokupić osobno.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(491)
Pytania i odpowiedzi
(16)
Inspiracje
(44)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Avent Philips Avent Sterylizator parowy - mikrofalowy SCF 281/02, Silicon Power HDD Armor A15 1 TB Czarno-zielony (SP010TBPHDA15S3K), NTT System NTH505B (CE505A), FSP/Fortron KOŃCÓWKA DO ZASILACZA DO NOTEBOOKÓW ACER/ASUS/HP/LG (FSP-TIP B ACER), Karcher WD4 Premium (1.348-151.0), StarTech DisplayPort - DisplayPort 7m czarny (DISPL7M), Dynatron K-618 (88885166), Akyga USB 1A Czarna (AK-CH-01), MicroConnect DisplayPort Mini - DisplayPort 2m biały (DP-MMG-180M), Astra Flamastry 12 kolorów FC Barca (191577), Lenovo (0A36237), TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do Huawei Y6 2018 złoty (GSM034654), Cetus Bis z klipem 2-ringowy A4 25mm czarny (CETU0055), Tescoma Zdrowe mini pojemniki do zamrażarki PURITY 300 ml, 2 szt. (891876.00), Mercury Goospery Etui Jelly Mercury SAMSUNG A6+ 2018 jasno różowe, Wirewin Patchcord CAT6, UTP, 10m (PKW-LIGHT-K6 10.0 GN), ADATA XPG SX8200 PRO 512 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (ASX8200PNP-512GT-C), TOP-2000 BRULION A4 96K NIGHT FLIGHT LINIA Z MARGINESEM, 250 GB