darmowa dostawa Darmowa dostawa od 100 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 100 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Dysk SSD Plextor 128 GB 2.5" SATA III (PX-128M6S)

ID produktu: 637120
Zobacz produkty podobne
(291)
Zapytaj społeczności 6 pytań
 • Format dysku: 2.5"
 • Interfejs: SATA III
 • Pojemność dysku: 128 GB
 • Szybkość odczytu: 520 MB/s
 • Szybkość zapisu: 300 MB/s
Opis
Specyfikacja
Opinie (291)
Inspiracje (2)
Pytania i odpowiedzi (6)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Format 2.5 cala

Dyski SSD o formacie 2,5 cala to niewielkie i lekkie sprzęty często instalowane w laptopach. Znalazły również zastosowanie, jako urządzenia zewnętrzne. To pierwszy format dysków SSD, który nadal cieszy się ogromną popularnością. Do największych zalet można zaliczyć kompaktowe rozmiary i prosty montaż w obudowach. Bardzo atrakcyjna oferta pozwoli na wybór sprzętu różnych producentów. Szeroki zakres parametrów technicznych pozwoli idealnie dobrać dysk do osobistych preferencji i oczekiwanych funkcji.

Pojemność dysku do użytku codziennego - 128 GB

Ten model dysku oferuje 128 GB miejsca na dane. Można zmieścić na nim sporą kolekcję zdjęć lub nagrań, wykonywać kopie zapasowe lub archiwizować efekty pracy. Stosunkowo niewielka pojemność dysku ma wpływ na jego atrakcyjną cenę.

Pojemność nominalna Pojemność rzeczywista Liczba zdjęć1 Liczba plików mp32 Liczba godzin filmów FullHD3
128 GB 119 GB 39 666 34 000 29
256 GB 238 GB 79 333 68 000 59
512 GB 477 GB 159 000 136 285 119
1 TB 931 GB 310 333 266 000 233
2 TB 1863 GB 621 000 532 286 466
3 TB 2794 GB 931 333 798 286 699

1Zdjęcie = 3MB    2mp3 = 3,5MB    31h filmu FullHD = 4GB

Interfejs SATA

Interfejs mówi o rodzaju złącza, dzięki któremu dysk łączy się z naszym komputerem. Pierwsza wersja magistrali SATA powstała już w 2003 roku. Jednak nowsze technologie przyniosły kolejne dwie generacje. Obecnie użytkownicy najlepszych dysków SSD z interfejsem SATA mogą liczyć na wysoką przepustowość, znakomitą szybkość odczytu i zapisu danych. Szeroka oferta urządzeń pozwoli wybrać sprzęt o różnej pojemności, który z pewnością sprawdzi się przy wielu zastosowaniach.

Szybki odczyt o wartości 520 MB/s do użytku osobistego

Dyski SSD zdecydowanie przewyższają nośniki HDD, jeśli chodzi o tempo działania, dzięki czemu dostęp do danych jest błyskawiczny. Ten dysk zapewnia optymalną prędkość odczytu danych, dzięki czemu jest tak popularnym wyborem do codziennych zastosowań. Sprawdzi się zarówno jako dysk systemowy, jak również jako miejsce do przechowywania danych lub instalowania gier i programów.


Plextor M6S to bardzo wydajny dysk SSD, który może osiągnąć 94000 / 80000 IOPS*, przy losowej prędkości odczytu i zapisu, oraz 520 / 440 MB/s*, przy sekwencyjnym odczycie i zapisie. W porównaniu z poprzednią generacją, prędkość zapisu modelu M6S 128 GB wzrosła aż o 50%. Osiągi M6S deklasują wszystkie tradycyjne dyski twarde i przekładają się na jeszcze lepsze wyniki podczas uruchamiania systemu, włączania aplikacji, wydajności w grach oraz ogólnego komfortu korzystania z komputera.

* W teście wykorzystano Plextor 512GB M6S SSD. Wydajność może być zróżnicowana w zależności od sprzętu, oprogramowania oraz ogólnej konfiguracji systemu.

 

M6S SSD posiada najnowszy, dwurdzeniowy kontroler Marvell 88SS9188, zapewniający ogromne korzyści ze zwiększonej wydajności, a także zmniejszonego zużycia energii. M6S w znacznym stopniu redukuje czasy uruchamiania i wyłączania systemu, zapewnia szybkie uruchamianie aplikacji w locie oraz z łatwością otwiera i zapisuje duże pliki.

Zużycie energii M6S zmniejszyło się od 30% do 50%, w porównaniu z poprzednią generacją M5S, biorąc pod uwagę dokładnie to samo środowisko. W porównaniu z typowymi dyskami twardymi 7200 obr./min., M6S zapewnia notebookom do 30 minut dodatkowego czasu pracy na baterii, co daje większą elastyczność i przekłada się na mniej zmartwień w podróży.

Procesory sterujące oraz pamięć flash M6S są wykonane z materiałów półprzewodnikowych, w przeciwieństwie do obrotowych tarcz, ramion oraz głowic odczytu i zapisu tradycyjnych dysków twardych. Daje to M6S odporność na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Przekłada się też na niską masę, co czyni M6S doskonałym rozwiązaniem dla pracowników biurowych, którzy muszą się przemieszczać!

Testy szybkości

Prędkość odczytu sekwencyjnego M6S jest 5,3 razy większa niż HDD
Prędkość zapisu sekwencyjnego M6S jest 4,6 razy większa niż HDD

Prędkość odczytu losowego M6S jest 300 razy większa niż HDD
Prędkość zapisu losowego M6S jest 310 razy większa niż HDD

Dyskowi Plextor 256GB M6S SSD uruchomienie Windows 7 zabiera tylko 12 sekund, podczas gdy tradycyjny dysk 7200 obr./min. 320GB potrzebuje co najmniej 50 sekund, a to aż cztery razy dłużej.

Prędkość kopiowania pojedynczego, dużego pliku przez M6S jest o 4,7 razy większa niż w przypadku tradycyjnego HDD, natomiast kopiowanie wielu plików jest jeszcze szybsze, czasem aż do 6 razy!

M6S jest zgodny z najnowszą specyfikacją oszczędności energii SATA i obsługuje najnowszy tryb zasilania DEVSLP, pozwalający M6S na pozostanie w stanie pełnej gotowości przez 24 godziny. W trybie zasilania DEVSLP, zużycie energii przez M6S to tylko 2mW, a czas wzbudzenia to zaledwie 100 milisekund. W trybie uśpienia zużycie energii jest jeszcze niższe, co pozwala na wydłużenie pracy na baterii.

 

M6S zawiera także wyjątkową technologię True Speed firmy Plextor, która gwarantuje stabilną wydajność, przy pracy z wszystkimi typami danych, niezależnie od tego, jak długo dysk SSD był używany. M6S jest dopalaczem przy pracy z plikami audio, wideo oraz zawartością multimedialną. W porównaniu z tradycyjnym dyskiem HDD, M6S zmniejsza czas przetwarzania dokumentów, grafiki, animacji oraz gier w przedziale od 50% do 80%.

 

M6S firmy Plextor łączy w sobie najlepsze pamięci flash Toshiba Toggle-mode z najnowszym, dwurdzeniowym kontrolerem klasy serwerowej Marvell 88SS9188, co daje M6S niezrównaną wydajność. Podczas operacji odczytu/zapisu M6S z łatwością spełnia zapotrzebowanie na dane wielu aplikacji, pozwalając na zachowanie płynnego działania i wydajności nawet w trudnych, wielozadaniowych środowiskach.

Jako że niezawodność to element kluczowy polityki Plextor, można mieć pewność, że M6S zniesie próbę czasu. Produkowany przy zastosowaniu najbardziej zaawansowanych protokołów i metod testowania, każdy M6S SSD jest zaprojektowany, aby zapewniać najwyższą jakość.

Dyski Plextor SSD muszą przejść przez bardzo rygorystyczne testy niezawodności przed wejściem do produkcji masowej. 465 elementów składowych SSD jest testowanych jednocześnie podczas ciągłych, 576-godzinnych testów. Przeprowadzanie rozszerzonych testów równoległych na wielką skalę zapewnia niezawodność podczas odczytu i zapisu w rękach użytkowników.

48 godzin nieprzerwanego testu odczytu i zapisu

Dwudniowy, ciągły test odczytu/zapisu 4K pliku przy marginesie błędu równym zero oznacza brak BSOD, czarnych ekranów lub zawieszania się systemu.

4000 razy przechodzenie w stan uśpienia i hibernacji

Po 24 godzinach sekwencyjnego odczytu/zapisu, dysk wprowadzany jest w stan uśpienia na 30 minut, po czym następuje wzbudzenie; wykonywanych jest 4000 powtórzeń; margines błędu równy zero oznacza brak BSOD, czarnych ekranów lub zawieszania się systemu.

250 razy uruchamiania i ponownego uruchamiania systemu

Ciągły cykl 250 uruchomień i ponownych uruchomień systemu. Żadna z jednostek nie może wykazać błędów.

Korzystamy z systemów testujących FLEXSTAR®. To najlepsze komory badań, symulujące różnorodne warunki pracy w prawdziwym środowisku, tak aby dyski SSD PLEXTOR mogły zachować najwyższą jakość działania oraz stabilność we wszystkich niesprzyjających warunkach otoczenia.

 

Nasze zaangażowanie w doskonałą jakość, w tym wykorzystywanie najwyższej klasy komponentów oraz przeprowadzanie rygorystycznych testów, pozwala firmie PLEXTOR udzielać 3 lat gwarancji na swoje produkty. Użytkownicy mogą w każdej chwili skontaktować się z centrum wsparcia, aby zadać pytania techniczne, związane z produktami lub natychmiast umówić się na naprawę albo wymianę sprzętu przez sieć zintegrowanych punktów serwisowych, zapewniającą całkowitą pewność, wsparcie i doświadczenie w realizacji usług gwarancyjnych SSD.

※Wszystkie tabele na stronie to wyniki testów szybkości Plextor 256GB M6S SSD. Wydajność może być zróżnicowana w zależności od sprzętu, oprogramowania oraz ogólnej konfiguracji systemu.

Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
PX-128M6S
EAN
Parametry fizyczne
Format dysku
Grubość [mm]
6.80
Techniczne
Pojemność dysku
Interfejs
Pamięć podręczna
256 MB
Szybkość odczytu
520 MB/s
Szybkość zapisu
300 MB/s

Opinie

(291)
(291)
4.5/5
(291)
97% osób poleca
ten produkt
5
82%
4
14%
3
1%
2
1%
1
2%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Cóż tu dużo pisać,wydajny dysk w porównaniu do tradycyjnego HDD.Jest to obecnie jeden z najlepszych zakupów na jaki może zdecydować się przeciętny użytkownik komputera.
 • ZALETY:
 • + Przede wszystkim wydajność w zapisie i odczycie danych.
 • + Brak ruchomych części a więc cisza.
 • + Rozmiar.
 • + Jakość wykonania.
 • WADY:
 • - Skromne wyposażenie,tylko podstawowa instrukcja w językach obcych.
 • - Pojemność,choć na system wystarczająca.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Potwierdzam. Jeden z najlepszych 128 GB na rynku. Wydajnościowo wymiata. Cenowo - jest OK, ale mogłoby być taniej.

U mnie stoi na nim partycja systemowa.
Opinia potwierdzona zakupem
Jest to mój pierwszy dysk SSD. Różnica działania systemu w porównaniu do klasycznego dysku kolosalna.

Przeznaczyłem 2 partycje (po połowie) na instalację systemów: Windows 7 i Debian. Niestety zaraz po kupnie tego SSD, umarł mi 6 letni HDD 1TB Samsung HD103SJ, a chwilowo nie nabyłem jeszcze następcy na magazyn. Póki co więc druga partycja została przeznaczona na gry.
 • ZALETY:
 • + szybkość odczyt/zapis w porównaniu do tradycyjnego dysku.
 • + cisza
 • + atrakcyjna cena w przedziale dysków SSD do 128GB
 • + gwarancja 36 miesięcy
 • WADY:
 • - Bardzo słabe firmowe (to od Plextora) opakowanie towaru, plastikowa wkładka i kartonowe opakowanie.
 • -
 • - Jakość zabezpieczenia przesyłki zależy od tego jak sklep opakuje zawartość.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Zakupiłem jakiś czas temu ten dysk- wcześniej żadnego SSD nie miałem ( tylko tyle ,że miałem porównanie u kolegów gdzie ich tańsze dyski wypadały w porównaniu z tym bardzo słabo ) i jestem zachwycony. Na SSD mam WIN 10 - system działa bardzo stabilnie uruchamia sie w kilka s. więc wydajność jest b.wysoka - również mam gry typu cs:go- która nie odnotowuje spadków FPS jak to było na zwykłym HDD sprzed 8 lat.
 • ZALETY:
 • + Szybkość
 • + Szybkość
 • + Szybkość
 • + Szybkość
 • + Stabilność
 • + adekwatna cena ( wiem ,że większość może się z tym nie zgodzić ale kupcie coś tańszego np do 230zł sami zobaczycie jaka jest różnica + wszelkie testy dysków SSD)
 • WADY:
 • - mogę śmiało napisać - BRAK!!!!!
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny dysk, nie zawiodłem się, a jak wiadomo wybór SSD jest chyba jednym z trudniejszych przy składaniu zestawu.
Padło na Plextora i nie potrzeba więcej :P.
Służy jako dysk na system i gry.
 • ZALETY:
 • + Odpalanie Windows 7 Ultimate 64-bit to kwestia 9-12 sekund, nie dłużej - na dysku nie ma partycji, a wolnego miejsca pozostało jedynie 5 GB.
 • +
 • + Błyskawiczne instalowanie wielkogabarytowych gier, w końcu stare, "dobre" czasy, gdy podczas instalowania nowej, dużej gry można było posprzątać pokój minęły :P
 • WADY:
 • - Raz zdarzyło się, że po awarii systemu BIOS go nie widział i komputer zawisł na kilka minut na wstępnym ekranie - po odczekaniu wszystko po staremu
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Po przeczytaniu kilku testów i opinii zdecydowałem się na zakup owego napędu który jest dyskiem u mnie tylko na system (Win7). Drugi dysk to 1TB WD Red (też bardzo polecam, jest bezgłośny, żadnych parkujacych głowic nie słychać jak w modelach blue czy black...). Plextor spisuje się rewelacyjnie - windows 7 po zainstalowaniu wczytywał się w 7 (siedem !!!) sekund !. Teraz po zainstalowaniu kilku gier i innych dodatków system mam w około 11 sekund - jak dla mnie też rewelacja !
 • ZALETY:
 • + szybkość
 • + niezawodność
 • + brak problemów z firmware jak u konkurencji
 • WADY:
 • - brak (na siłę: cena)
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Dysk SSD to najlepszy sposób na przyspieszenie działania systemu. To mój pierwszy kontakt z tego typu dyskiem, i muszę przyznać że komfort korzystania z komputera bardzo wzrósł, system ładuje się błyskawicznie, programy też uruchamiają się znacznie szybciej. Ceny tego typu produktów są jeszcze dość wysokie, ale dyski SSD są w końcu osiągalne dla przeciętnego użytkownika, jeszcze kilka lat temu SSD był tylko sferom marzeń.
 • ZALETY:
 • + Szybkość, szybkość i jeszcze raz szybkość!!!
 • WADY:
 • - Cena, oraz opinie innych użytkowników o trwałości dysków SSD (wszystkich producentów).
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Dysk dość drogi ale bardzo szybki, może nie w formie zapisu ale odczyt z prędkością powyżej 450 MB/s daje się odczuć. Start świeżego systemu Windows 7 ok. 12 sekund. Instalowanie programów trwa niewiarygodnie krótko. Jakość wysoka, lekki, zgrabny. Niestety najlepiej nadaje sie do instalacji samego systemu, do plików i instalek trzeba posiadać drugi dysk z dużą pojemnością. Podsumowując nigdy więcej HDD.
 • ZALETY:
 • + szybkość transferu
 • + jakość wykonania
 • + świetny kontroler
 • + dobra gwarancja
 • WADY:
 • - wysoka cena
 • - brak dodatkowego wyposażenia
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Przesiadka systemu z tradycyjnego HDD na ten dysk to jedna z lepszych moich ostatnich inwestycji.
Od otrzymania dysku w ciągu 15 minut miałem już sklonowany system na tym dysku.
Ponadto musze pochwalić morele.net za szybkie i bezproblemowe zakupy.
 • ZALETY:
 • + Szybkie transfery, mały rozmiar, estetyczne wykonanie
 • WADY:
 • - Aż prosi się aby w zestawie był dodawany kabel sata oraz mocowanie do stacjonarnego.
 • - Osobiście mi to nie przeszkadzało, ale widziałem że więcej jest w zestawie dodawane czasem wraz z tańszymi dyskami.
Posiadam ten produkt Od dziś
Opinia potwierdzona zakupem
Aż sam sprawdziłem bad sectory. Równo 2 lata od zakupu siedzi na niej system i ważniejsze programy. Komputer chodzi dzień w dzień po kilka godzin i zero uszkodzonych sektorów. Mogę polecić dla kogoś kto chce mieć szybkość SSD a nie ma za dużego budżetu. System ładuje się od razu.
 • ZALETY:
 • + szybki
 • + dość tani
 • + przydatne funkcje - szyfrowanie i ukrywanie części dysku, robi sobie sam bufor w ramie itp.
 • WADY:
 • - Software ma średnio zrobiony UI i potrafi się zawiesić.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzoo dobry dysk w przyzwoitej cenie! Dużej różnicy w stosunku do M5S 128GB nie odczuwam, ale mimo wszystko dysk wart każdej wydanej złotówki.
 • ZALETY:
 • + Szybkość działania, zapis / odczyt danych z dysku, wielozadaniowość.
 • + Wykonanie
 • + Support i gwarancja.
 • + Najbardziej opłacalny dysk 128GB w tym momencie.
 • WADY:
 • - Ubogie wyposażenie tak naprawdę, ale przy tej cenie nie ma do czego się przyczepić.Dobry dysk w rozsądnej cenie.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Czy w pudełku są sanki montażowe?
Opinia potwierdzona zakupem
Porażająca różnica. System Windows 8.1 od naciśnięcia przycisku do uruchomienia przeglądarki wstaje w 15s. Jeśli ktokolwiek waha się jeszcze przed zmianą na SSD, niech przestanie i naciska kupuj. Podane parametry pracy zgadzają się ze zmierzonymi.
 • ZALETY:
 • + Szybkość,szybkość i jeszcze raz szybkość
 • + Cicha praca
 • + Lekki
 • + Kolosalna różnica pomiędzy nim a moim starym HDD
 • WADY:
 • - Brak dodatkowego wyposażenia
 • - Słabo zapakowany
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Po zainstalowaniu win 8.1 system staje w 4 sekundy na złączu sata II !!! Prędkość uruchamiania systemu, programów gier wzrosła kilkukrotnie w stosunku do dysku HDD.
 • ZALETY:
 • + przyśpieszył prace systemu kilkukrotnie
 • + lekki, waży zaledwie kilka gramów
 • + cieńszy od standardowych dysków 2,5", ale mocowania są takie same
 • + dobrze się prezentuje w obudowie
 • WADY:
 • -Pojemność (chociaż 128GB na system to i tak dużo)
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Mój staruszek dostał dobrego kopa. Dużo szybciej uruchamia się system, jak i inne programy. Nie podaję cyferek, bo niestety w płycie mam tylko SATA2, więc i tak dysk pracuje na spowolnionych obrotach w stosunku do możliwości. Zastanawiam się teraz, czemu tyle zwlekałem z zakupem dysku SSD. :)
 • ZALETY:
 • + cena
 • + szybki
 • + dobra jakość
 • + gwarancja 3 lata
 • WADY:
 • - brak jakiegokolwiek wyposażenia
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Działa, lecz trzeba dokupić kabel SATA3/6G. Windows 7 startuje w 20 sek. A wyłącza się w 8sek. Po zainstalowaniu systemu, jakiś niezbędnych programów zostaje na nasze dane coś ponad 80GB.
 • ZALETY:
 • + Bezgłośny, szybki
 • WADY:
 • - Trzeba dokupić kabel SATA 6G i jak nie ma się przystosowanej obudowy do 2,5 cal szynę by zmieścił się na miejsce 3,5 cal dysku.
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry dysk SSD. Używam go teraz w chyba czwartym komputerze i na razie nie ma problemów. W przypadku niektórych operacji mam wrażenie że jest szybszy nawet od nowszych dysków SATA, NVME wiadomo: bije go na łeb. Pojemność była w porządku w 2015 roku, ale jak na standardy 2019-2012 jest już niepoważna.
 • ZALETY:
 • + szybkość
 • + opóźnienia
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Śmiga szybko; podłączenie bezproblemowe, awarii nie zarejestrowałem.
 • ZALETY:
 • + SSD :). Zainstalowanie na nim systemu (Ubuntu 14.04) znacznie polepszyło komfort pracy. Ponadto, dysk nie wydaje dźwięku, przez co poziom hałasu generowanego przez komputer spadł o połowę.
 • WADY:
 • - Brak kabla SATA w zestawie, musiałem dokupić osobny.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
W tym przedziale cenowym jest to z pewnością jeden z najlepszych dysków, o ile nie najlepszy.
 • ZALETY:
 • + Zadowalająca prędkość,
 • + całkiem ładny design,
 • + ponoć trwałość (ponoć, bo ja posiadam go od tygodnia, ale kilku znajomych posiada go znacznie dłużej i póki co nie mieli z nim żadnych problemów).
 • WADY:
 • - Nie zauważyłem.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Szybki wydajny czego chcieć więcej ?

Dobry stosunek ceny do jakości.
 • ZALETY:
 • + Przede wszystkim wydajność w zapisie i odczycie danych.
 • + Brak ruchomych części a więc cisza.
 • + Rozmiar.
 • + Jakość wykonania.
 • WADY:
 • - Skromne wyposażenie,tylko podstawowa instrukcja w językach obcych.
 • - Pojemność,choć na system wystarczająca.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Najlepszy wybór cena/jakość. Osiągami bije nowe Intele (pomimo słabszych wyników na papierze).
Dla tych, którzy nadal mają partycję startową na HDD - kupujcie i się nie zastanawiajcie. SSD to najlepsza inwestycja w upgrade Laptopa/PC
 • ZALETY:
 • + Cena
 • + Wydajność
 • + Co SSD to SSD
 • + Ładne wykonanie
 • WADY:
 • - Nie stwierdziłem
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Bardzo szybki i stabilny dysk, wart każdej wydanej złotówki. Miłym ukłonem jest gwarancja na 3 lata bez limitu zapisanych danych. Na plus również pobór eneregii - idealny do notebooków. No i sam wygląd oraz jakość wykonania - świetne.
 • ZALETY:
 • + Wydajność
 • + stosunek cena/jakość
 • + gwarancja
 • + smukła obudowa
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Inspiracje
(2)

Pytania i odpowiedzi

(6)
Masz pytania? 
K
Kamil
25.10.2015
Po użytkowaniu tego dysku bez problemów nagle zacząłem mieć z nim problem i to dośc poważny . Problem polega na tym że podczas normalnego użytkowania komputera (przeglądarka,muzyka) system się zawiesza tak 2 razy w ciągu dnia czasem dochodzi do 5-6 takich sytuacji. DO tej pory nie miałem takich problemów. podczas sprawdzania wydajności oraz mając odpalonego Task Menagera i podczas "zawieszenia" się komputera widać w wykresie (czas Aktywności 100% podczas gdy odczyt i zapis są 0KB/s gdy wszystko wraca do normy problem ustaje czy to faktycznie wina dysku? Odesłać na gwarancje czy jakies dodatkowe testy przeprowadzić ?
Podkreślam że to od niedawna się tak dzieje
A
Adam
05.02.2016
a sprawdzałeś dysk na innej konfiguracji ?
Zgłoś nadużycie

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(291)
Pytania i odpowiedzi
(6)
Inspiracje
(2)
Outlet
(0)

Market

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni