Dysk SSD Patriot Burst Elite 1.92TB 2.5" SATA III (PBE192TS25SSDR)
ID produktu: 7727870
Format 2.5
Interfejs SATA
Cztero-bitowa pamięć QLC
Zapis danych na poziomie 320 MB/s
Długi czas pracy urządzenia
Wysoka wartość TBW
Dysk SSD Patriot Burst Elite 1.92TB
Patriots Burst Elite to rozszerzenie serii Burst, 2,5-calowy Dysk SSD SATA III, który jest obsługiwany przez najnowsze Kontroler SATA obsługujący zarówno TLC, jak i QLC NAND. Najnowszy dodatek do rodziny Burst jest doskonały sposób na zwiększenie wydajności komputera w celu wyeliminowania wąskie gardła. Interfejs SATA III 6 Gb / s wstecz kompatybilny z SATA II 3 GB / s, ten dysk SSD zapewnia więcej wydajność w porównaniu z tradycyjnymi dyskami twardymi. Mając zaledwie 7 mm wysokości i 2,5-calową obudowę, Burst Elite ma idealny do każdego uaktualnienia komputera lub laptopa. Patriots Burst Elite Dysk SSD ma większą pojemność dla każdego użytkownika nadal konkurencyjne ceny, aby oferować jeden z najlepszych stosunek ceny do wydajności na rynku. Wspierane przez Wielokrotnie nagradzana obsługa klienta Patriot i 3 lata gwarancja, Burst Elite dostarczy jako jeden z najbardziej niezawodnych możliwości wyboru dysków SSD na rynku.
Wyróżnione przez eksperta
  • Format dysku 2.5"
  • Interfejs SATA III
  • Pojemność dysku 1.92TB
  • Szybkość odczytu 450 MB/s
  • Szybkość zapisu 320 MB/s
Producent
Nazwa producenta Patriot Memory, Inc.
Adres 8F-2, No. 150, Jian 1st Rd., Zhonghe District, 23511 New Taipei City, TW
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Patriot Memory B.V.
Adres Innsbruckweg 190-192, 3047 AH Rotterdam, NL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaPatriot
Kod producentaPBE192TS25SSDR
EAN8149140277766
Informacje podstawowe
ModelBurst Elite
Parametry fizyczne
Format dysku
Grubość7 mm
Nie
Parametry techniczne
Pojemność dysku1.92TB
Interfejs
Pamięć podręcznaBrak danych
Rodzaj kości pamięci
Szybkość odczytu450 MB/s
Szybkość zapisu
Odczyt losowy40000 IOPS
Zapis losowy40000 IOPS
Nominalny czas pracy
TBW (Total Bytes Written)
KluczNie dotyczy
Nie
KontrolerBrak danych
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
99% osób poleca
ten produkt
5
93%
4
6%
3
2%
2
0%
1
0%