
Drel DREL Brzeszczoty T 225 mm 9TPI do drewna PVC 2 szt
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Brzeszczoty DREL to znakomity wybór zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Przeznaczone do wyrzynarek z uchwytem typu T, te brzeszczoty o długości 225 mm gwarantują precyzyjne cięcie drewna, sklejki oraz PCV. Ich konstrukcja sprawia, że są idealne do prostolinijnego cięcia, co czyni je nieocenionym narzędziem w każdym warsztacie.
Brzeszczoty DREL są wykonane z wysokiej jakości stali HCS, co zapewnia ich długotrwałość oraz efektywność w cięciu. Stal HCS charakteryzuje się dobrą odpornością na zużycie, co czyni te brzeszczoty idealnym rozwiązaniem do intensywnego użytkowania.
Te brzeszczoty są przystosowane do cięcia różnorodnych materiałów, w tym drewna, sklejki, płyt wiórowych oraz tworzyw sztucznych. Dzięki wysokości zęba wynoszącej 2,75 mm oraz 9TPI, brzeszczoty DREL umożliwiają precyzyjne i gładkie cięcia, co jest kluczowe w wielu projektach stolarskich.
W zestawie znajdują się dwa brzeszczoty, co zwiększa ich wartość użytkową. Posiadanie zapasowego brzeszczotu w warsztacie to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na kontynuowanie pracy bez przestojów.
Brzeszczoty DREL są wyposażone w uchwyt w kształcie litery T, co zapewnia łatwość montażu oraz użytkowania. Dzięki temu, wymiana brzeszczotów w wyrzynarce jest szybka i prosta, co pozwala zaoszczędzić czas podczas pracy.

Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00