4.5/5
90% kupujących
poleca tego sprzedawcę
Obsługa klienta
Zgodność towaru z opisem
Czas dostawy
Na morele.net od
2020-07-30
delivery-box-icon
30 zmówień
w ciągu ostatnich 90 dni
Opinie kupujących (4)
Jeśli chcesz ocenić tego sprzedawcę lub zgłosić problem, skorzystaj z linku podanego w wiadomości e-mail otrzymanej kilka dni po złożeniu zamówienia.
Polecam
Czas dostawy
Zgodność towaru z opisem
Obsługa klienta
Szybka wysyłka
2020-12-29
Produkty: Data zakupu: 2020-12-14
Radio Eltra MEWA czarne
Rodzaj dostawy: Paczkomaty 24/7
Polecam
Czas dostawy
Zgodność towaru z opisem
Obsługa klienta
Fufcan
2020-12-16
Produkty: Data zakupu: 2020-11-20
Worek do odkurzacza Zelmer papierowy UNI.IZ-BAG3 3000,321,2000
Rodzaj dostawy: Paczkomaty 24/7
Polecam
Czas dostawy
Zgodność towaru z opisem
Obsługa klienta
Justyna
2020-12-02
Produkty: Data zakupu: 2020-11-17
Worek do odkurzacza Zelmer papierowy 1500+Filtr
Rodzaj dostawy: Kurier 24h
Nie polecam
Czas dostawy
Zgodność towaru z opisem
Obsługa klienta
Zamówiłem maszynę dla mojej starszej mamy, okazało się że takiej maszyny jaka zamawiałem nie ma, do mamy zadzwonił ktoś przeprosil za pomyłkę, powiedział że nie wie jak to się stało, dlaczego wyskoczyła taka możliwość zamówienia, ale oni nie maja, nie mieli i nigdy nie będą mieli maszyn firmy Singer. W ramach rekompensaty zaproponował duzo lepsza i droższa maszynę i ze względu na pomyłkę w promocyjnej cenie.... (arka radom 888n) maszyna dostępna jest bez problemu do zakupu o 80 zł taniej...
Mariusz
2020-11-24
Produkty: Data zakupu: 2020-11-10
Maszyna do szycia Singer 2250
Rodzaj dostawy: Kurier 24h
Najczęściej zadawane pytania
Kim jest sprzedawca marketplace?

Sprzedawcą jest firma, który wystawia swoje produkty na naszej stronie, realizuje i dostarcza zamówienia oraz wystawia dokumenty posprzedażowe. To bezpośrednio u niego dokonasz zwrotów i reklamacji zakupionych produktów. Każdy ze sprzedawców jest odpowiednio weryfikowany pod względem jakości oferowanych produktów i obsługi zamówień.

Wszystkie zamówienia od sprzedawców są bezpieczne i dodatkowo objęte Programem Ochrony Kupujących, który pozwala na szybki zwrot środków w razie problemów z zakupem.

Czy sprzedawca oferuje nowe produkty czy z outletu?

Wszystkie produkty sprzedawane przez naszych sprzedawców są nowe, pełnowartościowe i mają gwarancję. Wyjątkiem są produkty poleasingowe, które znajdziesz w odrębnych kategoriach - laptopy poleasingowe, drukarki poleasingowe itp.

Jak zgłosić zwrot/reklamacje ?

Reklamację lub zwrot możesz zgłosić bezpośrednio u sprzedawcy. Informacje o jego adresie e-mail oraz infolinii znajdziesz w sekcji ,,O sprzedawcy” na tej stronie lub w wiadomości e-mail otrzymanej po złożeniu zamówienia. Pamiętaj, że każde zamówienie objęte jest Programem Ochrony Kupujących, który pozwala na szybko zwrot środków w razie problemów z zakupem.

Jak anulować zamówienie?

Anulować zamówienie możesz poprzez bezpośredni kontakt ze sprzedawcą. Informacje o jego adresie e-mail oraz infolinii znajdziesz w sekcji ,,O sprzedawcy” na tej stronie lub w wiadomości e-mail otrzymanej po złożeniu zamówienia.

Czy sprzedawca oferuje kody rabatowe lub możliwość użycia karty podarunkowej?

Na tę chwilę nie ma możliwości skorzystania z kodów rabatowych lub użycia Elektronicznej Karty Podarunkowej podczas zakupów u sprzedawcy.

Czy sprzedawca oferuje zakupy na raty?

Na tę chwilę nie ma możliwości skorzystania z opcji zakupu na raty podczas zakupów u sprzedawcy.