Opis
Specyfikacja
Opinie (436)
Inspiracje (18)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje

Dodatkowe 2 lata gwarancji

BESTSELLER!
ID produktu: 181048
Zobacz produkty podobne
(436)

Opis produktu

 

WYDŁUŻ OKRES PODSTAWOWEJ GWARANCJI PRODUCENTA, MAJĄC PEWNOŚĆ SZYBKIEJ I BEZPROBLEMOWEJ NAPRAWY!

WARUNKI GWARANCJI:

Gwarancja realizowana jest na tych samych zasadach co gwarancja producenta, tzn.:

  • Obejmuje wszystkie wady, usterki, awarie z wyłączeniem wywołanych uszkodzeniami mechanicznymi
  • Brak ukrytych opłat, szybkość i profesjonalizm
  • Nielimitowana liczba napraw

Przedłużenie gwarancji Morele.net daje również dodatkowe korzyści:

  • Komfort: łatwy zakup gwarancji
  • Wygoda: możliwość zgłoszenia reklamacji telefonicznie
  • Oszczędność: niska cena w stosunku do możliwych kosztów napraw

DLACZEGO WARTO ZAKUPIĆ PRZEDŁUŻENIE GWARANCJI?

Podstawowa gwarancja producenta to ważny i potrzebny element zakupu sprzętu elektronicznego, coraz bardziej złożonego i niestety podatnego na usterki, których sami usunąć nie jesteśmy w stanie.
Niestety największa ilość usterek występuje właśnie już po 2 latach po zakupie, czyli po zakończeniu okresu ochrony zapewnianej przez producenta. Najczęściej w żadnym stronie nie są to usterki wykluczające dalsze sprawne funkcjonowanie urządzenia. Szukanie serwisu i naprawy na własną rękę może być drogie i trudne.
Dzięki rozszerzonej gwarancji Morele.net możesz przedłużyć czas korzystania z zakupionego produktu do trzech lub nawet pięciu lat. Tego typu inwestycja jest zawsze opłacalna!

Specyfikacja

Typ usługi
Rozszerzenie gwarancji
Czas trwania (lata)
2
Sposób realizacji
Nie dotyczy

Opinie (436)

(436)
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Wypowiem się jak będę musiał z tego skorzystać. Pomysł niezły - czas pokaże jak to się sprawdza w praktyce.
  • ZALETY:
  • + Okres gwarancji..
  • WADY:
  • - Brak narazie
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Inspiracje (18)

Pytania i odpowiedzi (1)

Czy wyłączenie dodatkowej "gwarancji" z tytułu uszkodzeń mechanicznych dotyczy też awarii przycisków myszy? Awaria tego typu z jednej strony wynika ze słabości produktu, ale z drugiej jest jak najbardziej pochodzenia mechanicznego.
Skąd mam wiedzieć? Po co mi zawracacie dupę i spamujecie skrzynkę
Wyłączenie dodatkowej gwarancji nie powinno dotyczyć awarii przycisków myszy, pomimo, że do awarii doszło w wyniku czynności pochodzenia mechanicznego.
Każda mysz posiada jakąś wytrzymałość a dokładniej przełącznik ileś milionów kliknięć więc jeśli wyklikales limit to mógł się zepsuć jeśli nie to znaczy że była wada fabryczna
Jakakolwiek "gwarancja", może mieć jakiekolwiek "dowolne" - "wyłączenia". Powiedzmy, "wszystko" powinno być opisane w tekście/treści - "gwarancji". W danej, hipotetycznej "gwarancji" na "mysz", może być "wyłączenie" uszkodzenia "przycisku myszy", niezależnie od jakiegokolwiek "pochodzenia" lub i przyczyny jego uszkodzenia lub braku poprawnego jego działania lub i funkcjonowania. Takiego "wyłączenia" może, też nie być, albo może być też inne.
Tak właśnie to wygląda awaria to nie to samo co uszczkodzenie mechaniczne. Jeśli przycisk nie jest pęknięty w środku jak i na zewnątrz to musiał przestać działać z normalnego użytkowania. Dodatkowa czy zwykła gwarancja musi to obejmować. U mnie jest taki przypadek że przycisk działa ale niepoprawnie tzn. raz kliknie dobrze a raz podwójnie. Mysz tracer oblivion z avago 9800 i jeśli tego nie uznają to rzecznik praw konsumenta to załatwi. A z innej beczki miałem przypadek z blenderem który uszkodziłem mechanicznie w skutek prawidłowego przeznaczenia ( nóż do kruszenia lodu wyrwał się) i gwarancja z tytułu rękojmi tu zadziałała tylko z rzecznikiem bo samemu nic nie zdziałasz. Pozdr
Klikanie na myszce to jak najbardziej prawidłowe użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem. Jak przełączniki padają jeszcze w czasie gwarancji to znaczy że były kiepskiej jakości i jak najbardziej powinno podlegać to gwarancji. Co innego gdybyś rzucił ta myszką albo urwał kabel.
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, dodam, że chodzi mi głównie o środkowy przycisk myszy (pod rolką), odnośnie którego chyba żaden producent nie podaje danych, a już uszkodziłem kilka myszek wyłącznie z tego powodu (kilka nawet w czasie gwarancji, które wtedy reklamowałem).
Liczyłem, że ktoś miał możliwość "użycia" tejże dodatkowej gwarancji w przypadku myszy i dałby odpowiedź z pierwszej ręki, jak sprzedawca reaguje na tę kwestię, która nie jest zbyt jasna.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (436)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (18)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Patriot Viper 3, DDR3, 8 GB,1600MHz, CL9 (PV38G160C9KBL), Assmann do drukarki USB 2.0 A/ M - USB B / M, 1,8 m (AK-300102-018-S), NETGEAR S3300 Smart (GS752TXP-100NES), Icy Box 5x USB, Czarna (IB-CH501), Bilora Filterset 67mm (7000-67), Natec Przedłużacz kabla zasilającego 1.8m (91010040), Hama Album Ślubny caracas, 29X32,50 zdjęć, Srebrny (000017310000), Arkas Antenowy, 3, Szary, StarTech 1.8m PXT101EUR, Hama 2xUSB 2.4A (001235350000), Trust Mały łącznik instalacyjny do bezprzewodowego sterowania oświetleniem (do 230 W) (AWMR-230), MicroConnect DVI-D HDMI, 10, Czarny (HDM1918110), ROAR AllDay (BRA003366), JBL E35 (2016041031756132510), Acme Aula Catastrophe Gaming (176870), Mesio.pl tuba TU620 Koty w serca (245828), Displate The Man Without Fear S, Displate Captain America S