
Dior DIOR HYDRA LIFE BALANCIN HYDRATION 2IN1 SORBET WATER 175ML
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Uderzająco świeża woda tonizująca 2 w 1 bogata w prebiotyki pomaga głęboko nawilżyć i przywrócić skórze równowagę, jednocześnie minimalizując drobne niedoskonałości (pory, zaczerwienienia) Po oczyszczaniu/demakijażu, skóra jest bardziej podatna na uszkodzenia i wyjątkowo reaktywna. Właśnie dlatego marka Dior oferuje krystaliczny tonik o podwójnym działaniu: - Natychmiast: zmniejszenie widoczności niewielkich niedoskonałości (pory, zaczerwienienie, błyszczenie, wypryski) - Dzień pod dniu: stymulacja flory skórnej dla pobudzenia naturalnych systemów obronnych skóry oraz zwiększenia poziomu nawodnienia Skóra jest nawilżona i miękka. Dzień po dniu wygląda na znacznie silniejszą, naturalnie piękną Produkt powstał we współpracy z japońskim Centrum Innowacji Dior, a jego stosowanie skutecznie poprawia nawilżenie skóry
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00